www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Postoji li kraj kosmosa?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
lela0303
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 27
Mesto: right here

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kraj kosmosa verovatno postoji ali i "iza" toga mora da postoji nesto,pitanje je sta...

 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trudim se o tome ne razmisljati. Jer sumnjam da ce doci do apokalipse dok sam ja ziva. Ali kako zamisljam? pa mozda kao neki udar. Kao iz ooniih filmova kad meteor udari u zemlju, neki jaki bljesak, i sve nestane u sekund. Niti ne osjetis da si nestao, isto tako kao sto ni ne osjetis da si se rodio... I nakon toga zamisljam novi zivot. Dakle ponovno radjanje nekakve planete i Ma ja sam luda. Laughing

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bwe taj kosmos je jos jedna VELIKA planeta u kojoj se nalaze sve ostale !! cak i taj kosmos ima svoj kosmos u kom se nalazi!!! Very Happy
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne postoji, niko nije osporio a ni dokazao Exclamation

_________________
sudbina ili hir

 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kraj svijeta bi se moglo desit ali je daleko,jer mislim da moraju neka svari da se dese da dodje to toga.
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glupo pitanje! Nije se rodila osoba koja je dovoljno kompetentna da odgovori na to pitanje, niti ce se roditi!!! Evil or Very Mad

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
glumac86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Apr 2006
Poruke: 111
Mesto: SCG

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 3:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ooo neee u to ne verujem!!!!

_________________
NISTA OD TOGA
 
zeus00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Mar 2007
Poruke: 18

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trebalo bi da postoji, jer sve što ima svoj početak ima svoj i kraj,
a vidjet ćemo...
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brate logisno je da sve ima svoj kraj...
mislim i taj kosmos MORA negde da se zaustavi e sad sta je iza njega... ko zna... mozda je kosmos samo neka malecka pojava sta je iza njega.... mozda ima tolikih ogromnih svemiramali milion... mozda mozda a sta je tacan odgovor veruj mi ne zna cak ni onaj invalid stiven hoking... mislim ja necu da vredjam ali pogledaj ti to... kad neki tamio invalid proucava vamo tamo svemir i sve je to tacno a to sto je ispresavijan i ne zna za sebe to je kao sve jedno... ali ajde da mu verujemo...

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zeus00 je napisao/la sledeće:
trebalo bi da postoji, jer sve što ima svoj početak ima svoj i kraj,
a vidjet ćemo...


Pa gledaj al mi ne znamo dal ima pocetak Smile to je problem Very Happy

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
srpkinjica
~*+_pevačica_+*~
<b>~*+_pevačica_+*~</b>





Datum registracije: 10 Dec 2007
Poruke: 1391

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to me baš zanima... Znam da ne postoji, ali kako? Confused
 
wizard50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 110
Mesto: karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odgovor na pitanje da li je svemir konačan još uvijek nije poznat, prvenstveno zbog toga što su sve metode "mjerenja" volumena svemira vrlo neizravne. S druge strane, prilično je vjerojatno da svemir nema kraj tj. "rub" u onom smislu u kojem ga ima list papira.

_________________
Popijte napitak za sreću !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Postoji li kraj kosmosa? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Strana 15 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon