www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Advokat za drzavljanstvo Bosne i Hercegovine
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
LASS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jan 2007
Poruke: 30

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 3:28 pm    Naslov poruke: Advokat za drzavljanstvo Bosne i Hercegovine Na vrh strane Na dno strane

Dal ko zna ko je najbolji advokat u Bosni i Hercegovini za drzavljanstvo Bosne i Hercegovine ? Imam problem 2001 sam stekao BiH drzavljanstvo preko Ambasade BiH, i sada hoce da mi oduzmu BiH drzavljanstvo. Odnosno donijeli su vec rjesenje da mi ga ukidaju.

Molim Vas za pomoc – trebao bi mi advokat specijaliziran za drzavljanstvo Bosne i Hercegovine-

Pozdravi,


 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Advokat za drzavljanstvo Bosne i Hercegovine Na vrh strane Na dno strane

Imas vec temu na forumu u vezi drzavljanstva BiH tamo su naveli najboljeg advokata u BiH za drzavljanstvo BiH: advokatska kancelarija Prnjavorac (web: www.advokat-prnjavorac.com ) imaju preko 15 godina iskustva na tom polju..

Evo i teme: http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=5466

_________________
B & M
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 21, 2007 1:48 am    Naslov poruke: Advokat za drzavljanstvo Bosne i Hercegovine Na vrh strane Na dno strane

Da kazu da su najbolji za bosanskohercegovacko drzavljanstvo upravo oni, evo ih i u novinama:


_________________
NO COMENT
 
Anja_kg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 57
Mesto: K*r*a*g*u*j*e*v*a*c

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2008 12:58 pm    Naslov poruke: Advokat za drzavljanstvo Bosne i Hercegovine Na vrh strane Na dno strane

Da a imas i ovaj:
DUPLO JEFTINIJA TAKSA ZA ISPIS IZ DRŽAVLJANSTVA BOSNE I HERCEGOVINE

Umjesto dosadašnjih 1.700 KM, nova cijena administrativne takse za ispis iz državljanstva BiH 800 KM.

Državljani Bosne i Hercegovine koji se odluče za državljanstvo neke druge države ubuduće će ispis iz državljanstva BiH plaćati taksu umjesto dosadašnji 1.700 KM, koštaće 800 KM.

Kako nam je istakla Advokat Alma Prnjavorac, odluka o pojeftinjenu administrativne takse važi od 3. oktobra, a donijeta je na prijedlog jednog poslanika u Skupštini Bosne i Hercegovine, nakon čestih žalbi građana BiH na visoku cijenu administrativne takse za proceduru ispisa iz državljanstva BiH, tvrdi advokat.

“Od kako se vodi registar o odricanju od bh. državljanstva ispis iz državljanstva BiH uzelo je oko 20.000 građana BiH. Najviše njih, oko polovine, uzelo je državljanstvo Austrije, zatm su državljani SR Njemačke, a ostali nekih drugih zemalja poput Norveške, Danske, Kanade, Finske. Ovaj broj ne obuhvata one državljane BiH koji su uzeli državljanstva neke druge zemlje koje po svom zakonu nisu od naših građana tražile obavezan ispis iz bosanskog državljanstva, tako da je broj Bosanaca i Hercegovaca koji su uzeli neko drugo državljanstvo, znatno veći, te mi nemamo te podatke. jer nam, primjera radi SAD-e i još neke zemlje ne daju podatke, zbog svog zakona o zaštiti privatnosti građana.

Zamjenik Ministra civilnih poslova BiH, navodi, "nama je stalo da sa što više zemalja potpišemo ugovore o dvojnom državljanstvu kako ne bi izgubili veliki broj državljana BiH. Na tome trenutno najviše radimo sa vlastima Slovenije, Češke, Italije i Hrvatske. Mi nismo nikad nikome oduzeli državljanstvo Bosne i Hercegovine zato što je postao državljanin neke druge zemlje, ako njene vlasti nisu tražile rješenje o ispisu iz BiH državljanstva ili ako se građanin sam nije ispisao iz državljanstva Bosne i Hercegovine. Najveći broj onih koji više nisu naši državljani već duže vremena živi i radi u pomenutim zemljama, a u svojim izjavama prilikom ispisa iz bh. državljanstva, uglavnom ističu da im novi pasoši donose veće beneficije".

20.10.2006.

_________________
VOLI JER HRABRI VOLE,
A KUKAVICE ČEKAJU DA BUDU VOLJENE!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> Advokat za drzavljanstvo Bosne i Hercegovine Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon