www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Minchen
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
Mivanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 1059

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 28, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasuprot ustaljenom stereotipu o Minhenu kao gradu sa najvise nasih gastarbajtera, Minhen sam dozivela kao turisticku atrakciju. Vecernja atmosfera na trgu ispred Narodnog pozorista, gde elegantni Nemci odlaze u operu ili trg sa velicanstvenom katedralom ili gradskom vecnicom tj. opstinom, samo su neka od mesta za uzbudljivi obilazak. Tu je i setnja pored jezera ili boravak u cuvenim pivnicama sa domacom kuhinjom ali i muzikom harmonikasa, koje vec hiljade turista iz svih krajeva sveta svakodnevno obilaze u prolece ili jesen.


_________________
Nocas nisam spavala a jutro vec je tu,od kad je ljubav stradala i ptice strajkuju
sad nije vreme za pitanja ko je pogresio,sad samo jedan zagrljaj sve to bi resio..
 
nino85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jan 2006
Poruke: 11

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 02, 2006 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

minhen je predivan grad, presretna sam i ponosna da zivim u njemu, i ako aktuelna situacija ekonomije nije bas najbolja ali nadam se da kruz svoj studium cu imati neke prednosti kao beamtin i da necu biti obicni radnik kao prijasnja generacija
 
Radost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 23 Okt 2004
Poruke: 76
Mesto: Audi grad

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

minhen... je glavni grad Bavarske i s time ima nase konzulate, radi toga najvise idem tamo, do duse sam izlazila u onaj FIX-Club ali sam se tamo osijecala kao matora Wink to je bas za omladinu, muzika je bila ok i za popiti nije lose bilo smirnoff ice itd... ali te oderu dok si reko KEKS...

oooooo sijecam se Otoberfest-a 2005 bili smo u Spaten-Satoru i to gore na trebini "pocasni gosti" jer smo najveci odkupac u Audi gradu te pivare pa su nas pozvali da se pije i jede dzeba naravno. siejcam se dvije krigle-(-tine) pive kojega sam relativno brzo popila i one MOODS cigare koja se ne vuce kroz plucu, a ja seosko dijete, pa povuci kroz plucna krila i bas je bilo super dok nisam skoro odapela, ufff jedva ostade tada ziva, nakon 1 sat vremena sam se povratila u zivot!!! ali zato glavabolja me mucila! super izlet koji se pamti Wink
 
nera100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Feb 2006
Poruke: 87
Mesto: austrija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posjetila sam München par puta,lijep grad.
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh bila sam samo na aerodromu i pogubila sam se koliki je.15 min nas vozili samo do piste.
a na zalost nisam bila u gradu

_________________
B & M
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Minchen Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon