www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rast kose
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Lelaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 80

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta mogu da uradim da mi kosa ne leti mnogo i da ne bude mnogo bujna?Hocu da mi bude prava!Zna li neko cenu trajnog ispravljanja?

 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nanesi kremu za ruke na kosu

_________________
 
Lelaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 80

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dal me zezas?
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lelaa je napisao/la sledeće:
Sta mogu da uradim da mi kosa ne leti mnogo i da ne bude mnogo bujna?Hocu da mi bude prava!Zna li neko cenu trajnog ispravljanja?


prepostavljam da ti je kosa jako zdrava i mekana pa zato i leti i zato je leprsava.bilo sta tesko mozes naneti na kosu, tj. kreme,lak za kosu. gel, vosak itd. i meni leti kosa, samo sto meni to nesmeta, a u zadnje vreme vise ne feniram kosu neko samo je zguzvam sa penom za kosu i malo je prosusim fenom.

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ozbiljno ti kazem... i meni leti ko sa na sve strane i strasno mi smeta.. i onda uzmem i namazem kremom za ruke,posto je krema u pitanju brzo se upije i ne ostavlja kosu masnom ali ne leti od nje...
probaj,nista ne mozes da izgubis....

_________________
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni jako sporo kosa raste u zadnje vrijem...jel zna netko pa nek mi kaze jel se moze to nekako ubrzati???
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam masnu kosu, ali sa samponima za volumen to malo isusim, a i prebrzo raste, koliko god kratim vrhove u zadnje vrijeme je uvijek preko ramena s puno mlade kose
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh,kad procitah sve postove na ovu temu,zakljucis da ja i nemam masnu kosu(kako sam prije bila utripovala),toliko da bih morala da je perem svaki dan.Perem je svaki 4. ili 5. dan,izbjegavam regeneratore i trudim se da je ne feniram duze od 5min.
Preko dana je cesto zavezem u rep da mi ne pada na lice pa me zanima da li od toga moze doci do pojave peruti???????

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja svoju perem svaki, svaki drugi dan...brzo mi se prlja, a jos brze raste...na mesec i po do dva se sisam...nista spec joj ne radim...koristim kremu za kosu mozda dva puta nedeljno i to joj je sasvim dovoljno da lepo izgleda (pored redovne upotrebe regeneratora, naravno) Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Rast kose Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon