www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako da dodam attachment mod na phpBB forum?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
GazdaFile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Sep 2006
Poruke: 1
Mesto: BG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 1:53 pm    Naslov poruke: Kako da dodam attachment mod na phpBB forum? Na vrh strane Na dno strane

Kako da dodam attachment mod na phpBB forum? instalirao sam jedan mali ali domacinski forum ( www.cobanovanje.beogate.com ) i provalio da on nema attachment... Crying or Very sad no to nisam tugovao dugo nego sam sa phpBB sajt skinuo attachment mod... Smile ali nemam bas viska znanja o tome kako da ga installiram... Embarassed pomoc bi mi stvarno dobro dosla... a i mozete i posetiti forum... Very Happy

 
dinastija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 11
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 7:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristi (prethodno skini) EasyMod... za automatsko instaliranje modova na phpBB.

Ili manualno... treba ti znanje 10-tak engleskih reci, sposobnost da sam pronadjes fajl koji se od tebe trazi i veoma vesti i uigrani prsti za zamornu Copy & Paste avanturu.

U principu pronadji konfiguracioni/instalacioni fajl... i sve si resio...

_________________
Pozdrav od brata iz ravnog Banata
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Kako da dodam attachment mod na phpBB forum? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon