www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ultrazvuk 3-4D
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~
::  
Autor Poruka
ivantop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 6
Mesto: kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi smo radili 4d, to je nesto fenomenalno dobili smo i disk sa snimcima nase bebe

 
Sandra H.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Okt 2006
Poruke: 123

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se dopada taj 4d i jedva cekam da uradim ponovo taj ultrazvuk jer ce se sada beba bas lepo videti....inace se ovde placa i 2d i 3d i 4d...i svaki ima razlicitu cenu naravno...mi smo uzeli 2d za svaki pregled jer nam je lekar tako preporucio...jednom prilikom nam je pokazao kako izgleda 3d i 4d i rekao nam je da je najlepse pri kraju da se uradi taj ultrazvuk jer se tada beba najlepse namesti i vidi...on se inace posebno placa 40€...

_________________
 
PedjaS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 65

Datum registracije: 10 Dec 2006
Poruke: 39
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Draga Sandra,
Najbolje je uraditi 4D između 24 i 32-34 nedelje trudnoće. Posle tog perioda beba je velika zauzima dosta prostora u materici, tako da nema dovoljno vode između nje i zida materice što je neophodno za dobru 4D sliku (tzv.surface mod).

Srećno Dr PeđaS

_________________
beli mag u službi čoveka!
 
Sandra H.
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Okt 2006
Poruke: 123

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam sada u 31 nedelji trudnoce a pregled mi je pocetak 32 nedelje tako da cu tada uraditi 4d ... u svakom slucaju dr peda hvala na toj informaciji ... bas mi je pomogla...Pozdrav

_________________
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle ovoliko napisanog u korist 3-4D ultrazvuka,sada mi je zao sto sebi nisam priustila da uzivam u njegovim blagodetima Confused
Ali iskreno se nadam da ce se moj dever jednoga dana ozeniti,pa kada mi jetrvica bude trudna,uzivacu u pogledu na njenu bebu,kad vec nisam svoju gledala Very Happy
 
bibilibi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 128
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam radila 4D u sedmom mesecu trudnoce, prosle godine.
Trudnoca mi je bila ne bas dobra, imala sam kontrakcije, bolove i krvarenja dosta cesto.
Ja sam jedva cekala da uradim taj ultrazvuk, da se uverim da je sve u redu, a onda kad sam videla snimak bebe, jao to je neopisivo iskustvo.
Volela bih opet da zatrudnim, ali kad se setim prve trudnoce i mojih bolova, odmah odustajem od te ideje.
 
nona s
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa mojom trudnocom je sve bilo OK tako da sam pozitivno osetila iskustvo 3D snimka.Videla sam svoju devojcicu u 4-5 mececu trudnoce bila je prelepa a kada se rodila bila je kao i na slici.

_________________
NONA S
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> ~ Trudnoća ~ -> Ultrazvuk 3-4D Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon