www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Buducnost ili proslost??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

htjela bi da više živim u sadašnjosti,
a ne da ima dana kad se zapitam što da sam u prošlosti ovo ili ono, kad je već prošlo
i ne da skroz sanjarim o budućnosti ili se pripremam za neko slavlje koje je tako kratkotrajno, a život tako dug

želim živjet sada, a ne prije ili poslije


 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne zelim da znam svoju buducnost vise volim da otkrivam stvari postepeno nego da sve saznam odjednom

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Buducnost je na prvom mjestu!
Mada Zeta pokazuje ozbiljne tendencije da je stigne Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Zezam se,ne bih voljela da vidim svoju buducnost iako sam vrlooo radoznala.
Treba zivjeti u sadasnjosti valjda.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proslost. Zelela bih da mogu da se vratim i kazem nesto ljudima koji vise nisu tu, kao i promenim neke pogresne odluke.

_________________
 
Gaglica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Apr 2007
Poruke: 61

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa da malko virnem u buducnost ali samo malo mrvicu cisto da vidim kako je tamo
 
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proslost je tu da bi nas pripremila za buducnost.. Iz nje crpimo snagu i iskustvo za dalje...

Dakle, moja proslost je u kutiji, koju ponekad otvorim...I to je to...Idem samo dalje..Okrenuta ka buducnosti....

_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih i jedno i drugo, ali delimicno. Proslost da pamtim selektivno, a buducnost da vidim samo blisku.

_________________
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

niti jedno niti drugo, već sadašnjost

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolujem od toga da vidim ljude kroz razlicite epohe. Zato bih voleo da mogu da skacem po proslosti. Ako usput i imam predvidjanja...nikom nista. Zadovoljan sam mojim "predosecajima" da ce se nesto desiti tako da nisam previse tuzan.
 
pikaboo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 504

guinea.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivim u sadasnjosti...sta je bilo - bilo je, a sta ce biti - doci ce...misliti o tome je samo zavaravanje stvarnosti i tracenje sadasnjosti... Wink
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovako je kod mene:
proslost > bila je moj gost
buducnost> ce mi tek stici u goste

dakle zivim za sadasnjost. Mr. Green
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi voleo da pamtim sve lepe dogadjaje a da mogu da gledam sve lose stvari koje ce mise desiti u buducnost tako da mogu da ih izbegnem... to bi bilo lepo... ali mastajmo Smile hi hi hi Confused

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Buducnost ili proslost?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon