www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zatamljivanje Stakala
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidiš, meni se to baš ne svidja. Kod nekih automobila je lipo za vidit zatamljena stakla, al ja to nebi volila na svojoj makini, nebi stojalo, baren mislim.

 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e sad ovako ja bih zatamnio stakla na mom automobilu (golf2 crvene boje) al me muce neke sitnice a to je policija vidim da se dosta o tome pisalo u prethodnim postovima i znam da nemaju pravo da zezaju al sta da radi covek kad mu se natovrze na vrat neki glupi pandur koji je sisao iz planina od ovaca i otisao na kurs i dobio palicu...i odmah hoce da pise 1000 dinara....(bio sam sa drugarom kad mu hteo napisati kaznu) jedva smo se izvukli i to tako sto je on trazio da ide kod nacelnika jel u zakonu ne pise da je zabranjeno zatamljivanje i pandur nas pusti....
Moje pitanje kako doci do atesta i koliko kosta jer zatamljivanje je 20 eura po staklu al ne dobija se atest ovamo gde sam ja planirao da radim..... Wink Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
daliborvucko
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Mar 2007
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i zadnje staklo spada u vetrobransko staklo.
na koji način zatamniti stakla i kojim materijalom je to najbolje uraditi. na pijacama i u prodavnicama ima neke folije kojima se vrši zatamljivanje stakla, nisam siguran koliko su one dobre i koliko je dobra vidljivost zbog iste.
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daliborvucko je napisao/la sledeće:
na koji način zatamniti stakla i kojim materijalom je to najbolje uraditi. na pijacama i u prodavnicama ima neke folije kojima se vrši zatamljivanje stakla, nisam siguran koliko su one dobre i koliko je dobra vidljivost zbog iste.


Batali to sa pijace..samo u servisu i 30 % ...ja cu to da uradim...

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
daliborvucko
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Mar 2007
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u kom servisu misliš na glasservis
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vec 3 godine imam zatamnjena stakla, ovo mi je sad drugi auto koji je zatamnjen i mogu reci da je to nesto najbolje sa mnogih strana...

30% je sasvim dosta, u Novom Sadu ima na nekoliko mesta, Lacika u Kamenici je najbolji po odnosu cena kvalitet, radi sa nekim americkim folijama...

...Sto se milicije tice... mene u ZIVOTU nisu pitali sto je zatamnjen!!! Jesu doduse mog drugara kad je vozio moj auto, ali je on rekao da nema pojma i nije njegov auto i nikom nista...
 
daliborvucko
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Mar 2007
Poruke: 55

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="Milos NS"]Ja vec 3 godine imam zatamnjena stakla, ovo mi je sad drugi auto koji je zatamnjen i mogu reci da je to nesto najbolje sa mnogih strana...

30% je sasvim dosta, u Novom Sadu ima na nekoliko mesta, Lacika u Kamenici je najbolji po odnosu cena kvalitet, radi sa nekim americkim folijama...

...Sto se milicije tice... mene u ZIVOTU nisu pitali sto je zatamnjen!!! Jesu doduse mog drugara kad je vozio moj auto, ali je on rekao da nema pojma i nije njegov auto i nikom nista...[/quote]



molim te napiši mi nazive nekih servisa u novom sadu koji vrše zatamljivanje stakala, i napiši mi po kojoj ceni se radi zatamljivanje. unapred hvala.
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daliborvucko je napisao/la sledeće:
Milos NS je napisao/la sledeće:
Ja vec 3 godine imam zatamnjena stakla, ovo mi je sad drugi auto koji je zatamnjen i mogu reci da je to nesto najbolje sa mnogih strana...

30% je sasvim dosta, u Novom Sadu ima na nekoliko mesta, Lacika u Kamenici je najbolji po odnosu cena kvalitet, radi sa nekim americkim folijama...

...Sto se milicije tice... mene u ZIVOTU nisu pitali sto je zatamnjen!!! Jesu doduse mog drugara kad je vozio moj auto, ali je on rekao da nema pojma i nije njegov auto i nikom nista...




molim te napiši mi nazive nekih servisa u novom sadu koji vrše zatamljivanje stakala, i napiši mi po kojoj ceni se radi zatamljivanje. unapred hvala.


Ne znam bas za Novi Sad al u Sapcu ti je oko 20 eura po stakletu znaci otprilike 100 eura... Wink Wink
Nego da nema neko atest od stakala da mi posalje na mail....ili da stavi sliku na forum???

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 28, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja imam isto 3 godine zatamljen auto ali mi je interventna policija dvaput cepala volije jer u zakonu nepostoji zabrana za folije to ja proverena informacija ali posto panduri vole da se prave vazni onda moze da cepaju mozeimse tako je u beogradu......

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 22, 2007 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je folija 75% zatamljenosti naj idealnija za automobil. Vec 100% je preterano jer 100% ces da zakacis nekog u nocnoj voznji. Smile

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
dexi138
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Problem je sto se kod nas u Srbiji za zatamljenja stakla vezuju kriminalci mafija.....zatamljena stakla imaju i zadatak da stite od sunca i da budu UV filter.....jednostavno zatamljena stakla pustaju suncevu svetlost ali i ne toplotu......
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ticmaopel ti kada pandur uvuce ruku kroz prozor da ti pocepa foliju ti kulturno gicaru pa u ruku b


bokiva39:) - ako hoce da ti pisu kazi da ti pise slobodno i da hoces na sudu s njim. a tamo samo kazi da u zakonu nigne ne pise da zabranjeno zatamljivanje bocnih stakala... A postoji resenje i za zadnje ... Zavesica ako ne folija.

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Zatamljivanje Stakala Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon