www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vi ste ti isti ljudi...?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 12:34 pm    Naslov poruke: Vi ste ti isti ljudi...? Na vrh strane Na dno strane

Jeste li vi oni koji se mogu vidjeti u raznim ustanovama, na ulici, u uredima kao nečiji kolega na poslu, na stadionima, na sportskim natjecanjima. Jeste li vi natjecatelji, jeste li vi trgovci u trgovini, blagajnici na blagajnama...
Jeste li vi konobari s druge srane pulta, jeste li vi medicinsko osoblje, jeste li vi profesionalni vozači kamiona, teta u vrtiću, sudac, odvjetnik, vozač tramvaja, osoba koja se šeće na trgu, u parku...
Jeste li vi svećenik, jeste li vi građevinar na autocesti, vojnik u uniformi, vozač onog žutog Taxia, dostavljač pizze, profesor na fakultetu, čistač ulice, poljoprivrednik za volanom traktora, kontrolor autobusnih karata, policajac prometnik na raskrižju...???

Vi ste netko od njih ili pak netko drugi tko se može vidjeti na ulici ,licem u lice ,u drštvu s drugim ljudima??

Ili ste vi jednostavno (i vama dovoljno da budete Exclamation ) registrirani član s profilom na forum,ili netko od moderatora?

Jeste li vi uopće netko od onih OBIČNIH koje se može vidjeti negdje u stvarnom životu,gdje vas se može upravo sada vidjeti ,gdje vas se moglo vidjeti u toku dana.
Tko su ljudi koji vas viđaju negdje drugdje osim na forumu?

Možete li si odgovoriti :
1.Tko ste vi zapravo,
2.Gdje pripadate,ili gdje bi ste trebali pripadati ?
3.Gdje ste prihvaćeni ?



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1Ja sam jedan obican decko student masinskog faxa i clan ovog foruma(ja sam jednostavno ja,takav kakvi se predstavljam ovde,takav sam i u privatnom zivotu,nemam nista da krijem i to je to)..
2.JA pripadam potpuno obicnoj grupi ljudi koji se zajedno s mojim roditeljima i sekama borim za opstanak na ovoj planeti,i ljudi me mogu videti de god se krecem a to je najcesce na putu od kuce do faxa jer idem pesaka jer drzim malo do sebe a i brze tako stizem no gradskim prevozom
3.Gde sam prihvacen pa osim u porodici svi s kojima se trenutno druzim su me koliko mi se ciniok prhvatitli (drustvo kolege,...),uglavnom gde god da odem zato jer sam lik koji je ok tako da to je to....

Cak i da postanem milijarder opet cu ja biti jednostavno ja jer sam takav kakav sam i ne zelim da se menjam.Zelim da imam oko sebe iskreno drustvo i srecnu porodicu i da uzivam u densu iz '90-ih Wink i da time ispunim svoj zivot...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene trenutno sve i da hocete necete vidjeti nigdje javno... jer sam vrlo, vrlo daleko...

A evo i odgovora na ova 3 pitanja:
1. OK, tko sam -
Po zanimanju: Manager sam u jedinici nadzora poslovanja i komunikacija u jednoj od firmi baziranoj u Kaliforniji i Floridi, USA. Ovo ispod, "Sushi chef" pomalo jest a pomalo i nije zayebancija, znam raditi sushi ali ne radim u japanskom restoranu (mada imam nekih ludih ideja da otvorim cisto iz zezancije nekakav restorancic jednog dana i radim svoje purgerske sushie, jer sushi je i umjetnost i filozofija i hrana - sve u jednom!).
Privatno: sasvim obican tip, sretan tata i najdraze mi je igrati se i provoditi vrijeme sa svojom klinkom. Ljudi su mi rekli da dok me ne upoznaju misle da sam arogantan (valjda imam takav gard) a kad me upoznaju shvate da to nije tako. Volim razgovarati s ljudima (zato i ovo silno piskaranje po forumu) ali ne o svemu i svacemu i ne sa svakim.

2. Gdje pripadam - pa svojoj porodici najvise. To je podijeljeno izmedju Hrvatske (mama, tata, sestra...) i USA (draga, dijete). Ne pripadam nikakvim politickim strankama, udrugama i sl, a po religiji sam free-thinking agnosticar, tj. vjerujem u boga ali ne kroz niti jednu od religija.

3. Gdje sam prihvacen - osim porodice, kod kolega na poslu sam vrlo dobro prihvacen. Imam nekoliko fenomenalnih prijatelja doma u ZG takodjer, od djetinjstva, tako da i kad odem tamo uvijek imam s kim bit.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BEDA

Covek koga nikad nisi video onaj je
koji te odrzava,
onaj koji ce mozda doci
jednog dana.

On nije napolju na ulicama niti
u zgradama niti na
stadionima
ili ako je tamo
mora da sam ga promasio.

on nije neki od nasih predsednika
guvernera ili glumaca

pitam se ima li ga negde.

hodam ulicama
pored radnji i bolnica
bioskopa i barova
i pitam se ima li ga tamo

trazim vec skoro pola stoleca
i nikako da ga vidim.

zivog coveka, istinski zivog,
kad recimo spusti ruke
posto je pripalio cigaretu
i vidis mu oci
kao oci tigra koje zure nekud
u vetar.

ali kad se ruke spuste
uvek su to neke
druge oci
vecito vecito
druge.

i uskoro ce biti prekasno za mene
i prozivecu zivot
s dragstorima, mackama, carsavima,
pljuvackom, novinama, zenama, vratima i
drugim asortimanom,
ali nigde
zivog coveka

(Charles Bukowski)


eto, volela bi da sam jedna od zivih Smile
ja sam volonterka, aktivistkinja, studentkinja. ne osecam da pripadam ovde gde jesam. to nije neki dominantan osecej, vise teznja za necim potpuno drugacijim. sanjam neke komune i utopije. prihvacena sam od ljudi sa kojima radim, od ljudi koji isto tako sanjaju i od onih veselih, blesavih prostodusnih ljudi. lako se prepoznajem sa ljudima koji vole ljubav. prihvacena sam od dece najvise.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1.Ja sam obicna djevojka,koja ide u srednju...i ne glumim ono sto nisam za razliku od nekih ljudi
2.Pripadam ovome svijetu...
3.Prihvacena sam kod obitelji i prijatelja no zar pitanje ne bi trebalo biti gdje nisam prihvacen?????

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Vi ste ti isti ljudi...? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon