www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Modne revije
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 8:56 pm    Naslov poruke: Modne revije Na vrh strane Na dno strane

Pratite li uopće neke modne kanale, poput FashionTV-a?
Idete li na modne revije, da li ste nekad bili?
Da li Vas nešto zainteresira kad ugledate na TV-u i pomislite ,,Baš bih to voljela/o da imam?


 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ponekad fogledam feshion tv i odem kad bude feshion week u sarajevu nije an odmet moze se nes fino vidjeti, svidjeti, ukrasti par detalja, Laughing Laughing Laughing aa pitam se koju to zenu ne zainteresira neki fini komadic odjece
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad jedem nešto u kuhinji pogledam Fashion TV ili ostale kanale poput tog. A to što vidi i ako mi se svidi kupim(što da ne Very Happy ) Inače imam svoj stil oblačenja i najviše me ranije nerviralo kad me neko zeza kako sam obučen, a sad sam razumeo da tako i treba da bude(znamo svi zašto) Laughing finish Mr. Green

_________________

 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 9:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek pratim kad znam da ce biti....obozavam to
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pratim i ponekad odem..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2007 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pratim, išla sam samo jednom jer sam morala zbog posla
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pratim ih, meni je to malo dosadno... Rolling Eyes
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 8:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad sam išla češće ali sad baš slabo.
frendica mi je ovdje u modnoj agenciji i onda me nekad upiše na listu kao propusnica i ja se lijepo uguram u prvi,drugi red Mr. Green dobijem free pićence i gledam reviju.

zanimljivo mi je gledat to čisto kao neki event, ili da možda vidim neki dio odjeće koji bi me inspirisao da to kupim, ali ništa posebno..
 
nikita123n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 100
Mesto: Tako blizu...a tako daleko!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obicno gledam FTV...a imala sam priliku da par puta odem na revije...i super je...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Modne revije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon