www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ton kod dial-up konekcije
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Ton kod dial-up konekcije Na vrh strane Na dno strane

Koristim Dial-up konekciju.Pri konekciji pre mi se cuo zvuk,a sada ne.Znam da ima opcija da se podesi,ali da li zna neko gde je ta opcija posto ja nisam siguran da je tu gde ja mislim?

 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Control Panel > Phone and Modem Options > Modems > Properties > Modem

I tu imas da pojacas/ukljucis ton ...

_________________
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nekih modema, zvuk se javlja pri instalaciji novijih drajvera.

_________________
eZine sa najboljim tutorijalima iz oblasti informatike NA NASEM JEZIKU.
۩ MaYuR ghhet00 ۩
Tutoriali na srpskom jeziku
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zoran_Karavla je napisao/la sledeće:
Control Panel > Phone and Modem Options > Modems > Properties > Modem

I tu imas da pojacas/ukljucis ton ...


Sve je pojacano, ali se opet ne cuje ton.
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A dobro, ako ti modem normalno radi, da li ti je zaista bitno dal se cuje ili ne?

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo tako,to se sigurno poje.alo nesto u vezi drajvera s windowsom sto se i meni dogadjalo dok sam bio na DU-u...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zoran_Karavla je napisao/la sledeće:
A dobro, ako ti modem normalno radi, da li ti je zaista bitno dal se cuje ili ne?


Nije obavezno ali bih ja hteo.
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zamenio sam mesto sa Tv karticom i sada se cujezvuk jer sam ponovo instalirao drajvere.
 
spider88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 7
Mesto: Uzice

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milicik je napisao/la sledeće:
Zamenio sam mesto sa Tv karticom i sada se cujezvuk jer sam ponovo instalirao drajvere.



Drajveri mogu da naprave chuda! Npr. meni je non-stop pokazivalo neke 3 linije na monitoru, ja mislio da mi se katodna cev neshto zeznula, medjutim ja preinstaliram sistem, ubacim sveze drivere i sada je ok!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Ton kod dial-up konekcije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon