www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Spyware
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokupio sam neke spyware zbog kojih ne mogu da promenim homepage i komp mi je dosta usporio... skenirao sam ga vise puta i sa avg-om, i sa nod32, i sa comodo-om.... ali nista nisu pronasli...
onda sam poslusao vas i instalirao ad-aware SE (za pocetak), skenirao sam i kao rezultat sam dobio ovo:

sta bi trebalo da uradim povodom ovoga Question Confused


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da cekiras sve to i ides na delete Smile Pa ti si bre pokupio Boga oca :S Samo chekiraj sve i delete.
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa je cekirao i delete i onda sam ujutru kad sam upalio komp morao da restorujem sistem... nakupio sam je svasta... mozda je najbolje resenje da formatujem c... Rolling Eyes

_________________
"Mudar čovek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže"
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po ovom spisku ne vidim zasto je uopste sistem imao problema :S Mislim nema nicega u sistemskim folderima - jedino ovi spyware-ovi po registrima mozda... :S
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokusacu ponovo... ako nista drugo moracu da nadjem nekog da mi formatuje...

_________________
"Mudar čovek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže"
 
rade90srbija
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 489
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobio sam ovaj mail pre neki dan, znam da su ovakvi mailovi uglavnom glupi ali ovo bas izgleda primamljivo... Very Happy Jel imao neko iskustva sa ovakvom vrstom maila? Da nije mozda neki spyware ili tako nesto???

a mail glasi ovako:



CONGRATULATIONS!!!


CANADIAN LOTTERY HEADQUARTERS.

CANADA LOTTERY SOCCER WORLD CUP 2010 PROMOTION DRAW

From: Ms. Elizebeth Young
Canada Lottery-Soccer World Cup 2010 Promotional Draw
711 Kinderdine Roal,SK, Canada S7N4V8
Attention:
Ref:
Batch No. Lotto 6/49
WINNING NOTIFICATION

The Canadian Government sponsors this lottery for the promotion of the 2010 Soccer World cup to be hosted in South Africa.

We happily announce to you the draw of the Euro-Afro-American Sweepstake Lottery International Programs held on Saturday June 3rd 2006 Ontario Canada. Your e-mail address attached to Ticket Number: neki broj, with Serial Number neki broj drew the winning numbers neki broj with a bonus Number 11 for LOTTO 6/49 under the choice of the lottery in the 2nd category of bi-weekly six.

You have therefore been approved to claim a total sum of US$4,820,000.00 (Four Million Eight Hundred and Twenty Thousand United States Dollars) in cash credited to file neka slova i brojevi . This is from a total cash prize of US $11,100,000.00 Million dollars, shared amongst the 2nd category of bi-weekly six lucky winners in this category Worldwide.

Please note that your lucky winning number falls within our Afro booklet representative office in Africa as indicated in your play coupon, because this particular draw was selected to promote the 2010 World Cup to be hosted in South Africa hence your winning information must be kept to enable you participate in our subsequent draws which will see 500 participants traveling on an all expense paid trip to South Africa for the Soccer World Cup 2010.

In view of this, your US$4,820,000.00 (Four Million Eight Hundred and Twenty Thousand United States Dollars) would be released to you by an accredited commercial Bank in South Africa. Our African agent will immediately commence the process to facilitate the release of your funds as soon as you contact our African Agent's office.

All participants were selected randomly from World Wide Web site through computer draws system and extracted from over 10,000,00 companies and personal e-mails. For security reasons, you are advised to keep your winning information confidential till your claims is processed and your money remitted to you in whatever manner you deem fit to claim your prize. This is part of our precautionary measure to
avoid double claiming and unwarranted abuse of this program by unscrupulous elements. Please be warned!

To file for your claim, please contact our corresponding Agent in South Africa immediately you read this message for quick and urgent release of your fund, contact information as follows:

Name: EDWIN CHAUKE
Address: mail od ovog edwina
Address:
Tel/Fax: fax od ovog edwina

Please note in order to avoid unnecessary delays and complications quote your reference number and batch numbers in all correspondence. Should there be any change of addresses do inform your agent as soon as possible.

ANYONE BELOW SIXTEEN YEARS OF AGE CAN MAKE HIS/ HER CLAIM IN PROXY THROUGH EITHER OF THE PARENTS.

Once again congratulations from me and members of staff of THE CANADA LOTTERY .

Yours Sincerely,

Ms. Elizebeth Young
Email: [color=red] mail od ove elisabeth
Tel/Fax:[color=red] broj od ove elizabeth

NOTE To confirm that you have the winning number for Saturday june 3rd 2006 draw,visit:

ovde je bio link koji bi trebalo da posetim kako bih potvrdio ovo... Very Happy


smesno zar ne???
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ovde je bio link koji bi trebalo da posetim kako bih potvrdio ovo...

Potvrdi Laughing
 
don miSho_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 20 Maj 2007
Poruke: 4

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim Ad-Aware SE Personal i Spyware Doctor i sve fino iscistim ali kad opet sjutra dan uradim skeniranje oni vazda nadju nesto Twisted Evil . . . Stalno cookies. . . Zna li neko zasto mi stalno dolaze ti spywarovi ??? Sad

_________________
hj gliuggj sfgt eg eg esg erg dsfgsd fb db

d bdfsbdfblkh iug jgh j
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

don miSho_ je napisao/la sledeće:
Ja koristim Ad-Aware SE Personal i Spyware Doctor i sve fino iscistim ali kad opet sjutra dan uradim skeniranje oni vazda nadju nesto Twisted Evil . . . Stalno cookies. . . Zna li neko zasto mi stalno dolaze ti spywarovi ??? Sad
Dok surfas netom surfas po nekim stranicama Mr. Green koje ti uvale spijunku, eto kako ih dobijes. Ili downloadom nekih freebie-a, programa i sl.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Spyware Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon