www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite,moze li se ljubomora izleciti nekako...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nema lijeka, tko je takav takav je, moze samo u nekim situacijama da se kontrolira.


_________________
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je bolest..ali ona za koju nema vakcine

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne moze se izljeciti..... Confused

_________________
 
patis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoze bice zauvek ljubomoran...
 
*Black_Onyx*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeeh...nazalost ,tesko da se moze leciti...Ja sam uvek mislila da je ljubomora ustvari jedna velika doza nepoverenja u sebe i potcenjivanja samog sebe takodje...Ali nikada mi nije jasno zasto ljudi koji nemoj ni malo razloga to cine,pa je ta teorija otpala...Inace,muzu tvoje prijateljica (a i njoj,posebno) preporucujem da potraze strucnu pomoc,jer zivot ce (ak ovec nije) brzo postati pakao zbog to malog demona...
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 7:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TAMARA MAGIS je napisao/la sledeće:
po vama sta je za nju najbolje resenje


Možda bi "inficirana" osoba trebala da sedne sa osobom zbog koje je ljubomorna, da popriča s njom, da nađu zajedničko rešenje "problema". I da ta osoba zbog koje je ljubomorna na neki način opravda poverenje i da ne pruža razloge za dalju sumnju.

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 29, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra je ljubomora u odredjenoj meri... ako se pojavi o ogromnoj meri postaje opsesija...
kako covek koji je ljubomoran moze da bude apsolutno svesan toga?
mislim da ne moze...
ja kad sam u nekom trenutku ljubomoran, ziv to ne bih priznao... verovatno zbog toga sto tada nisam svestan... tek kasnije mi bude jasno... nema coveka koji nije ljubomoran bar malo.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je to stvar unutar same osobe, koja nema poverenja niti ga pak zeli
imati , slazem se da se tesko leci ali patologija je cudo, treba samo vremena i
umesnosti - najbolji lek je odobravanje takvog stanja jer se time razbija barijera
izmedju polova, za bolji lek nisam cuo Wink

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
AmorePerSempre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jun 2007
Poruke: 18

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da vremenom se lijeci to je moje misljenje, poslije nekog vremena ljubomora nestane kada te ta osoba upozna bolje
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala vam na savetima,mada i ja sam to znam,i stvarno mislim da tu nema leka

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ako covek koji je ljubomoran moze da bude apsolutno svesan toga?

apsolutno? pa,da li je se ta 'svesnost" moze iskazati apsolutnim brojem, ne znam,ali da sam svesna svoje ljubomore-to da! Samo je tu problem razlikovati "opravdanu" ljubomoru i patolosku! hm! tezak zadatak! Svesna sam i priznajem je (naravno u tom trenutku samo sebi,ali..)
Mislim da ima lek (bar za ovu moju "dozu"). Izbaciti paranoju iz glave, biti u vezi sa osobom koja zasluzuje nase poverenje itd itd.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 01, 2007 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da tu nema pomoci ali ako ima sanse dotle da dodje,treba covek prvo imati poverenje....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sta mislite,moze li se ljubomora izleciti nekako... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon