www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Frankfurt
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 20, 2005 8:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u Nemackoj uopste nisam nikada bila..znam da je divan grad a narocito mi se u njemu svidjaju one tipicno nemacke gradjevima sa vrhovima kuca kao crkve..ma divno je...


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
lesley
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 3:48 am    Naslov poruke: Re: Frankfurt Na vrh strane Na dno strane

Lep grad a pogotovo aerodrom
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 20, 2005 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u Frankfrtu pre 2 meseca i zaista sam odusevljena..grad je zaista prelep...aerodrom je ogroman....
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim nedaleko od Frankfurt-a, tako da sam veoma cesto u njemu. Frankfurt je jedan zaista lep grad, pogotovo nocu, kada zablista svim svoim sjajem...

_________________
Mil-KG
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brat mi je iz Frankfurta i svake godine me impresionira sa nekim slikama iz grada.Grad je stvarno predivan.Nadam se,kad budem zavrsio cetvrtu godinu,da cu otici do brata i da cu uzivati u gradu

_________________


Love don't let me go
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlican grad sto jeste jeste i posjeduje najveci aerodrom svake sekunde slijece i polijce avion
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad god putujem u evropu radi posla,obavezno svratim u Frankfutr.... Zasto? Zato sto mi je taj grad kao i moj Beograd.... Uvek patim kada idem van mog Beograda i uvek jedva cekam da se vratim kuci,ali kad dodjem u Frankfurt osecam se kao kod kuce.... Tamo mi je deda i kod njega spavam,ali kad izadjem u grad da se setam ima svega i svacega isto kao u Beogradu.... Gde bi mogla da zivim to je taj grad jedino.... Wink

_________________
Happy & Married
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fej:* je napisao/la sledeće:
grad je ogroman, bucan, pretrpan....prava metropola..
Neko rece da mu se svideo aerodrom...hehe....ja se jednom zagubila u onom sveopstem metezu. Mr. Green


Grad je ogroman? 600.000 stanovnika... Mnogo manji nego Beograd! Ima mnogo lepsih gradova nego Frankfurt... Hektika je non-stop ovde...
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grad je super
a najljepse je prolaziti autoputom pored njega, nocu
fenomenalan je pogled
 
roby7777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 17 Sep 2004
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivim u frankfurtu zadnje 3 godine i odusevljena sam njime, jako me podseca na bg! Jako lep grad i jako puno nasih ljudi zivi u njmu. Nekada imam osecaj kao da sam u srbiji.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U ovome gradu sam bila kratko jer sam bila na frankfurtskom aerodromu i čekala 5h za slijedeći let.Prošjetala sam malo okolo i dopao mi se jer je čist i uređen, ima prelijepih kafea i restorana. Moraću jednom otići na dulje.
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 28, 2007 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
U ovome gradu sam bila kratko jer sam bila na frankfurtskom aerodromu i čekala 5h za slijedeći let.Prošjetala sam malo okolo i dopao mi se jer je čist i uređen, ima prelijepih kafea i restorana. Moraću jednom otići na dulje.


Andy, nije on toliko cist... Ima mnogo lepsih i cistijih gradova u Nemackoj... U njemu sigurno ima lepih delova ali je njih relativno malo... Ja zivim u okolini ceo zivot... Veruj mi mnogo je lepsi napr. Wiesbaden ili Mainz. Frankfurt je grad u kome ni Nemci ne zele da zive, tamo se radi i to je to... Svi koji drze do sebe, zive van grada, zato sto je velika hektika, velika buka...

roby7777 je napisao/la sledeće:
Zivim u frankfurtu zadnje 3 godine i odusevljena sam njime, jako me podseca na bg! Jako lep grad i jako puno nasih ljudi zivi u njmu. Nekada imam osecaj kao da sam u srbiji.


Molim te objasni mi kako te Frankfurt podseca na Srbiju? Ni po arhitekturi, ni po temperamentu, ni po klimi, ma ni po cemu ne mogu nemacki gradovi da de podsecaju na Srbiju.... ma nikako... Ja ne kazem da su srpski ili nemacki gradovi lepsi, nego jednostavno ne mogu babe i zabe da se porede. Po meni, ni jedan grad na svetu ne moze da se meri sa Beogradom!

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Frankfurt Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon