www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vestica ili ne...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 8:36 am    Naslov poruke: Vestica ili ne... Na vrh strane Na dno strane

Dali biste bili sa devojkom koju volite vise od svega a znate da je vestica koja samo cini dobra dela...da nikome nije naudila svojom vradzbinom i da je jako ljupka...jel biste bili sa njom ili je ipak ostavili...


ja bih volela da cujem iskrene odgovore


 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 8:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno ja mislim da ti mnogo gledash shpanske serije i pitam se.... Confused Shocked

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja govorim sasvim ozbiljno...ovo nisu nikakve serije...vestice su jako ljupka i dobra bica i nikog ne povredjuju osim onih zlobnih koje ne slusaju boga i boginju!
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da owu temu treba prebaciti negde u trach ili mitologiju ili shta god, a owaj, ako duwash, daj brate shalji malo u owom prawcu widim da ti je wrh

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne netreba tema da ide tamo....jel ovo je pitanje za momke jel bi bili sa devojkom koja je vestica....ili se bavi pozitivnim vradzbinama

svi mislie da su vestice zlobne dosta momaka i napusti te devojke ali vestice pomazu puno prirodi i covecanstvu....i da se preusmerimo na moje pitanje
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da stvarno mnogo gledash seriju Charmed, Buffy i sl. Neutral
Toliko moj komentar.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

serije ne gledam....govorim iz iskustva.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 20, 2007 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
svi mislie da su vestice zlobne dosta momaka i napusti te devojke ali vestice pomazu puno prirodi i covecanstvu.... ja govorim sasvim ozbiljno...ovo nisu nikakve serije...vestice su jako ljupka i dobra bica i nikog ne povredjuju osim onih zlobnih koje ne slusaju boga i boginju!


Hoces iskren odgovor?
Vidim da si u "Wicca" fazonu, ali "Dobre vestice" ne postoje. Ako je vestica dobra, onda se tu radi o vili i obrnuto. Very Happy

Uostalom, tako su nas ucili na Sliterinu. Evo ti skenirana tabela iz knjige, pa ti proveri. Wink

PS: Ukratko, vilu ne bih napustio. Zli carobnjak-lingvista [dakle: vorlok] je prozborio. Haug!

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 20, 2007 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fakat ne razumjem šta se traži ovdje.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ne, ne, ne kolega coco...gresis i te kako...da si ista pazio u stytherinu video bi da vestice mogu biti dobre i lose, a da izraz 'vile' odnosi na posebnu kategoriju vestica sa posebnim karakteristikama...barem su nas u gryffindoru tako ucili Mr. Green

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koleginice, ta "posebna kategorija vestica" se i odnosi na tzv. "dobre vestice". Jednom sam klecao na kukuruzima u Slytherinu zbog toga, pa sam upamtio. Sad Jedno su "vile", a drugo su "pomalo zle vestice" i "veoma zle i pokvarene vestice", pa si pobrkala.

Nemoguce da je "Zavod za izdavanje udzbenika" dao razlicite knjige iz "Osnova magije"! Imas skenirano. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odosmo skroz u off topic, ali ajde sa nam se ovaj put progleda kroz prste jerbo ja ovakve postove dozivljavam kao svetogrdje najgore vrste...nepoznavanje HP sveta ne moze proci nekaznjeno Evil or Very Mad

vile su, kao sto jkr kaze u gof, vestice koje krasi nadprirodna lepota i koje vecinu muskaraca ostavljaju u necemu slicnom transu...njihova se kosa moze koristiti kao jezgro za carobne stapice itd...one, dakle, jesu vestice sa 'posebnim karakteristikama' Wink

elem...da kazem koju vezano za temu...ja bih licno mogla biti sa carobnjakom pod uslovom da je od onih 'dobrih' koji ne praktikuju crnu magiju iliti mracne vestine...koliko je (ne)realno da ce se takva prilika ikada ukazati mislim da je suludo da objasnjavam Rolling Eyes

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Vestica ili ne... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon