www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

urbane legende
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
Djole_Prolece
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Jun 2006
Poruke: 21
Mesto: From da hood of Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: urbane legende Na vrh strane Na dno strane

Posto sam fan MythBusters-a,zanima me sta mislite o urbanim legendama i da podelite sa mnom neku iz vaseg kraja ukoliko ih ima


_________________
I ain't got no motherfuckin friends
That's why I fucked yo' bitch, you fat motherfucker

West side!!!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 4:23 am    Naslov poruke: Re: urbane legende Na vrh strane Na dno strane

Obozavam tu emisiju. Mislim da bi trebalo nesto da organizuju da dodju u Novi Sad, posto se duuuugo prica da postoji podzemni prolaz ispod Dunava.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Tommy021
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Maj 2006
Poruke: 448
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe,izgubili bi se u nasim katakombama Djave Mr. Green

_________________
Bad Boy 4 a Life...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 2:05 pm    Naslov poruke: Re: urbane legende Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Obozavam tu emisiju. Mislim da bi trebalo nesto da organizuju da dodju u Novi Sad, posto se duuuugo prica da postoji podzemni prolaz ispod Dunava.



To sam i ja cuo cak i da taj podzemni prolaz povezuje kalemegdansku i petrovaradinsku tvrdjavu....
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Re: urbane legende Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
coco_bill je napisao/la sledeće:
Obozavam tu emisiju. Mislim da bi trebalo nesto da organizuju da dodju u Novi Sad, posto se duuuugo prica da postoji podzemni prolaz ispod Dunava.


To sam i ja cuo cak i da taj podzemni prolaz povezuje kalemegdansku i petrovaradinsku tvrdjavu....


Heh! To je vec preterivanje. Very Happy Ko je blesav da toliko kopa...

Najjaca verzija je bila kad je neko pricao da se taj podvodni tunel zavrsava na mestu gde je nekad bila jermenska crkva [kod podzemnog prolaza]. Cak su neki hteli nocu da idu da kopaju. Laughing

Sta mislite, da li postoji neki detektor koji bi [iz broda/camca] nasao cigle ispod Dunava? Nesto na bazi detektora metala ili nesto slicno.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rupe da, metal takođe, ali cigle mislim da ne. Mislim da su naši arheolozi neozbiljni i da nemaju para. Mnoge naše iskopine propadaju pod zubom vremena. Svi ste čuli na tv da u novom sadu kad su kopali temelj jednu zgradicu našli su na staru hrišćansku crkvicu. Umesto da se to sačuva ona će kao da se izmesti a na tom mestu biće zgrada. O toj neozbojnosti govorim Exclamation

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

woolf99 je napisao/la sledeće:
Rupe da, metal takođe, ali cigle mislim da ne. Mislim da su naši arheolozi neozbiljni i da nemaju para. Mnoge naše iskopine propadaju pod zubom vremena. Svi ste čuli na tv da u novom sadu kad su kopali temelj jednu zgradicu našli su na staru hrišćansku crkvicu. Umesto da se to sačuva ona će kao da se izmesti a na tom mestu biće zgrada. O toj neozbojnosti govorim Exclamation


Bezobrazluk !!! Exclamation Exclamation Exclamation :angry:

[Edit by Coco Bill: Srxxx, velika slova. Vec te drugi put opominjem]
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 7:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kao klinac, kad su nas vodili na eksurziju na Testeru [Fruska gora], culi smo price od nasih vrsnjaka da postoji jedno drvo u blizini koje je izraslo iz lica coveka koji je tamo sahranjen...

Velike su sanse da je to neko plasio te nase drugare, ali jedan je cak hteo da nas vodi da vidimo to "plavo drvo"...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 5:34 pm    Naslov poruke: Re: urbane legende Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Mislim da bi trebalo nesto da organizuju da dodju u Novi Sad, posto se duuuugo prica da postoji podzemni prolaz ispod Dunava.


Znam, to sam cuo od mog jednog "porodicnog" prijatelja koji je "neka faca" Laughing Laughing na nekom faksoo kako soo pronadjeni podzemni planovi toonela koje soo Austrougari gradili a zelja im je bila da (jednoga dana) naprave ogroman kompleks toonela kako bi spojili valjda Boodimpeshtoo i Petrovaradin ali nisoo imali ni vremena ni mogoocnosti za to...iskreno to mi zvooci loodje nego ideja da se naprave piramide ali... ko zna mozda neko stvarno ima toliko slobodnog vremena Laughing

Inace potrebno je mnogo para za tako neko istrazivanje a otezavajooca okolnost je shto soo nizi nivoi katakombi pod vodom tako da...

Izvinite unapred shto ne dajem precizne informacije zato shto sam ovo cuo iz "drooge rooke" i nemam precizne informacije ali eto cisto da podelim sa droogima svoja saznanja..pozdrav Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
komina
Upozorenja: 4 od 3
Upozorenja: 4 od 3



Godine: 115

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 2560
Mesto: Tamo gdje je nebo, tamo gdje su zvijezede, tamo gdje je Sunce bez oblaka..............

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba da dodju u Bosnu pa da otkriju gdje su nestali milioni marak..........ako to iko živ moze otkrit....

_________________
registrujte se...vas ništa ne košta, a meni će dobro doći...hvala
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

komina je napisao/la sledeće:
Treba da dodju u Bosnu pa da otkriju gdje su nestali milioni marak..........ako to iko živ moze otkrit....


Nije losa ideja, ali da okrive Bastera ako nesto otkriju. Razz

Osim toga, to nije mit nego surova istina...

Oprez, prelazimo u offtopic!

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> urbane legende Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon