www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o zivotu u Australiji
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
lazar i ckalja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 17, 2007 6:10 pm    Naslov poruke: Sta mislite o zivotu u Australiji Na vrh strane Na dno strane

Do kraja godine odlazim za Australiju, a pojma nemam sta me tamo tacno ceka. Sve sto znam pokupila sam sa neta i bilo bi mi drago kad bi bar neko mogao da podeli sa mnom iskustvo o Australiji?

 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 20, 2007 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda bas i nije u redu da ja sad o tome pricam.s obzirom da nikad nisam bila down under Smile ali,imam drugaricu dole. kaze da i nije tako lose. ima gomila "nasih",naravno..
ostalo je standardno "zapadnjacki" Razz pa,eto toliko... sta ja znam.. valjda ce se jos neko ukljuciti...
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja u Australiji imam dosta rodbine i kumovi su mi tamo, svi kazu da je odlican zivot i da je sve super.

Srecno !
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam čuo sve dobro o AU. Navodno život je bolji nego u USA, Canadi ili Zapadnoj Europi. Klima je super oko Pertha dok su Sydney and Melbourne svjetski gradovi.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja također ne znam puno, ali imala sam frendicu koja živi u Wollongongu, blizu Sidneja, i jako joj je lijepo.Studira ekonomiju, ima puno prijatelja i naših i tamošnjih, žurke na plaži. Što ja znam, mislim da je lijepo tamo.
 
anabila
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 395

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam dobrog prijatelja u australji...
i zivot je tamo...savrsen...
uzivat ces ....definitivno...
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitaj ex_dedu on je iz Australije i recice ti sve sto te zanima. Ali ja sam cuo da je dole zivot fantastican

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
tetrazona
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2007
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neces pogresiti, Auatralija je obecana zemlja. Srecno ti bilo
 
start dis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drugarica mi je godinama tamo i super joj je
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam rodjake tamo i ne zale se........tako da samo uzivaj.........

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel dolazis na odmor? Ako dolazis na odmor onda nema sta te brine. Jer kako ja kazem, svaki odmor je dobar odmor. Wink

A sta vam je toliko savrseno, fantasticno, lepo i dobro u AUS??? Culi ste da je super. A sta je super??? Voda? Hrana? Putevi? Zivot?....

Ja zivim u AUS. Bolje mi je ovde nego u Srbiji, ali zato mi je lepse u Srbiji nego ovde u AUS.
Vise imam u Srbiji nego ovde u AUS.
Jeste ima nasih puno, ali ko da nisu nasi. Nekada covek pozeli i da nas nema toliko.

Sta te interesuje? Budi specifican malo.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 4:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm... Smile Ovako, za sve vas 'sanjare' sto se NZ-a i AUS tice.. na NZ sam provela 5 godina.. ovde u Aus sam 8 godina..Pitas kako je.. Zavisi gde zivis..cime se bavis.. koliko zaradjujes.. Plaze su nadomak ruke ali vecina ljudi nazalost nema tu privilegiju jer radi od jutra do mraka.. tako i vikendom.. Da se nelazemo.. ovde ima prilika i uspeha za vredne i marljive ljude.. ali postoji jedno veliko ali..kao i svuda..
-kad sebe uspes da pronadjes.. svuda ce ti biti lepo.. Ljudi su manje vise ljubazni jer to moraju da budu... pitaju te kako si.. a necekaju odgovor da cuju. kad ih pitas kako su oni.. umorni... neispavani.. (jer rade po dva posla)..Ima izuzetaka ali uglavnom se izlazi petkom i subotom.. sve ostalo je mrka kapa.. ljudi rade do 6-7-8 uvece tako da nesto preterano i nemaju zelju bda izlaze.. osim toga, razdaljine su ogromne.. tako da ljudima treba jako puno vremena da bi se nasli s nekim.. primera radi..koliko vas u Bgu iskreno moze da kaze da biste isli da se vidjate svaki dan s drustvom iz NS... (da pare recimo nisu bitne..).. Makro, nisam sigurna gde zivis ali kod mene stvarno nema nasih (Syd-eastern subs).. jako jako malo.. sto kazes, mozda je i bolje ovako... kad se zazelim, uzmem kartu i put Srbije..Smile Meni je u globalu lepo .. studiram.. zivim pet min od plaze.. mogu sebi da zaradim za dzeparac.. problem je manjak vremena jer su ljudi na nogama od jutra do mraka i poslepodne im nije nidocega.. verujem da je tako i u ostalim zapadno-orjentisanim zemljama.. sta znam.. podelite vase misljenje..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Sta mislite o zivotu u Australiji Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon