www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Je li vam teško reći drugima 'NE'?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da nema toga što je mene teško reć ako želim, tako da... Wink

 
bubaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 95

luxembourg.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko. mada to zavisi do osobe! logicno..
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi kako mi je bliska osoba,ako je neko skim nemam svaki dan posla onda mi nije tesko reci ne,ali kad je porodica,dobri prijatelji to je onda vec druga stvar,ali opet ja to onda i pretezno cinim rado,jer volim da pomazem nekom!!!

_________________
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sa u fazi za ne! Medjutim shvatam polako kroz godine niko me nishta i ne pita....
Sad
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naprotiv, naprotiv... Nekad to izgovram često. Na primer kad devojka , dok šetamo, hoće da me pljesne po zadnjici( a to mrzim iznad svega) odmah kažem NE.
I to 3 puta: NE, ne i ne.
 
isssy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2006
Poruke: 59

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi nimalo teshko da kazem `ne` ... Cool
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mom dragom ne smijem rec ne, ali drugima to cesto govorim...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako mi nesto remeti "mir&spokoj" onda se stvarno trudim da ostanem dosledna sebi i kazem "ne". Pre toga razmislim da li je to ono sto zelim i tako i odreagujem. Za prijatelje&porodicu se stvarno dajem makismalno jer oni to i zasluzuju. Laughing
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi, kako kome, i kako u kojoj situaciji. Stvari koje ne želim, neću ni uraditi. Mada za ljude do kojih mi je stalo skoro mi ništa nije teško učiniti, i teško da mogu da odbijem bilo šta...

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 16, 2008 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da. Uvek hocu da pomognem kako mogu, jer ne volim da gledam dok drugi trpe.
Ali kontam, da cu i to 'ne' morati da naucim da kazem, jer neke osobe za koje sam mislila da mogu na njih da se oslonim, ipak to nisu, i njima cu sledeci put reci ne..teskim srcem! Neutral

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da pomažem ljudima,kojima mogu da pomognem .ali tako isto mogu i da nekima kažem to famozno ne.ovo ne je izašlo iz raznih razloga koji imaju svoje jake razloge.
da budem jasniji par puta sam se za***o,i nemam namjeru više.zato dobro razmislim prije nego nekome nešto obećam ili pružim pomoć.zato mi i nije problem na neke stvari zatražene u vidu pomoći da odbijem hladno. Mr. Green

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 12, 2009 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uopste mi nije tesko da kazem NE....zato sto neki ljudi ne shvataju da preteruju....zaista tada moram da im kazem u lice NE...tu sma da pomognem,ako mogu,ako je to u mojoj moci,ali ako neko preterano iskoristava moju dobrotu onda mi nije ni malo zao kad im kazem NE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Je li vam teško reći drugima 'NE'? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon