www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Što se nosi ovoga ljeta
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 11:00 pm    Naslov poruke: Što se nosi ovoga ljeta Na vrh strane Na dno strane

Plavo i žuto - žarke boje apsolutni su hit za vruće dane! Trend plave i žute ovog su proljeća rado prigrlile brojne poznate trendsetterice, pa, ukoliko želite biti u trendu, obavezno nabavite nekoliko odjevnih komada u ovim bojama.



Ležerni krojevi - ljeti je važna prozračna odjeća, a dizajneri očito misle na tu važnu činjenicu kad osmišljavaju trendove. Široka odjeća, ležernog kroja bit će veliki hit ovog ljeta, bilo da se radi o košuljama ili dugim širokim haljinama.



Minice - pravilo je "pokažite noge"! Nose se mini-haljine svih oblika - od uskih mini haljina pripijenih uz tijelo (sjećate se 80-ih?), zatim onih A-kroja kakve je nekoć nosila Twiggy, pa sve do dražesnih i lepršavih baby-doll haljinica.



Romantika - pastelne boje i asimetrični krojevi koji nježno otkrivaju ramena hit su ove sezone! Još ako je sve upotpunjeno našivenim ružama, romantici nema kraja...



Široke hlače - sve donedavno skinny jeans je bio zakon, no vremena su se promijenila. Ovog su ljeta "in" široke hlače - možete se odlučiti za traperice (u tom slučaju preporučujemo tanki "ljetni" traper), a u modu su se vratili i nekoć vrlo popularni "kombinezoni", odnosno hlače na tregere.



Sjajni materijali - metalik materijali i ove su sezone poželjni. No, za razliku od prošlog ljeta kada je "in" bilo zlato, sada se nose srebrni materijali. Osim odjeće, poželjan je i accessoires u metalik verziji.



Jednodijelni badići - Zaboravite dvodijelne badiće, ove sezone oni moraju biti u jednom komadu! Još ako krojem podsjećaju na onakve u kakvima su se svojedobno šepurile Brigitte Bardot i Marylin Monroe, bit ćete najtrendi žena na plaži!



Platforme - sandale na platformu su i dalje "cool"! Ipak, ove sezone bi, preporučuju modni stručnjaci, one trebale biti još otkačenije nego prošle sezone. Ne ustručavajte se stoga kupiti neke u ludoj boji i sa šašavim detaljima - pravilo je "što luđe to bolje"!



_________________
*lutka s naslovne strane*
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo sam zavoljela žutu boju i mogu samo da zamislim kako će tek da stoji kad se onak lijepo pocrni
Ležernu odjeću i tako nosim uvijek, ne mogu preusku sigurno!
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pratim ti ja šta se nosi. meni se sviđa zelena boja, pogotovo ona maslinasta i neke smeđe nijasne pa sve do zlatnih i narančastih.
prošlo ljeto sam bila sva roza Laughing
 
uncle binho
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 1975

brazil.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zarke boje pink i zuto drecava !! obozavam kad sve svjetluca!!

_________________
SAMO SU SELA,
CRVENO BELA!!!!!
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nosi se dobra linija i vitak struk Mr. Green

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TAMARA MAGIS je napisao/la sledeće:
ma nosi se dobra linija i vitak struk Mr. Green
istina,a jos vise kada lijepo naglasis tu svoju liniju dobrom odjecom

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je hit ljubicasta boja, koju obozavam

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 03, 2007 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni osobno pink boja

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od kupacis kostima in su jednodelni

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
ZAGREBCANKA
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Feb 2007
Poruke: 32
Mesto: ZAGREB

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bjela,roza smeda zlatna sve po malo

_________________
...hocu na tvoje rame da naslonim glavu, sa tvojom crnom kosom da pomješam plavu...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Što se nosi ovoga ljeta Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon