www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

treba mi pomoc!!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
rami4res
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 15

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 9:04 am    Naslov poruke: treba mi pomoc!! Na vrh strane Na dno strane

cao,
trazim neki program (besplatan) preko koga mogu da pravim grafove...nesto kao rChart...ili ako neko zna gde mogu da nadjem besplatnu verziju rChart-a bilo bi jos bolje....
...
ili ako neko zna gde mogu da nadjem program za 3D grafove bilo bi jos bolje..
hvala


 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 06, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[Poruka je izbrisana zbog krsenja Pravilnik-a! D(2)]

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
bobibile
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 86

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 59

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 9:42 am    Naslov poruke: mIRC Na vrh strane Na dno strane

Mi treba pomos okolu :

- Koj znae kade da najdam Besplaten SHELL za mIRC
- Ili nekoj ako ima da mi dade za BNC mi e
- Fala odnapred

cao
 
milanzrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skini najnoviji UpDate za serial2k i tamo imas serial za rChart-a !
 
ivanco_neo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji program za crtanje fancy grafikona je swissChart! google i pronadji ga! na sajtu ces naci primere ima i 3d i sve ostalo!
 
aksiomoer
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 31
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Adobe Illustrator moze da stvara grafikone, a posto su u vektorskom obliku kad ih "izbaci" mozes da shimnkas kolik oces..
Grafikone mozes da prikazujes osmisljenije preko figura njihove visine, tezine, duzine kose, starosne dobi, grafovi su dosadna i prevazidjena stvar u dizajnu...

_________________
Samo opusteno...
 
zdravkoetf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 101
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da potrazis program NewGraph od Dragosa Cvetkovica profesora ETFa u Beogradu
 
mil4o
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jul 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 15, 2007 2:13 am    Naslov poruke: BESPLATEN SHELL ZA MIRC Na vrh strane Na dno strane

besplaten shell http//opa.x0b.net
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> treba mi pomoc!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon