www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vazno obavestenje za sve koji zele da posalju neku pesmu!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
zajeb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 116
Mesto: Kosovska Mitrovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo dacu vam od galije dodirni me posto im je to najbolja pesma a nemate je na sajtu Smile


_________________
Kosovo je Srbija
 
Samra_Asmir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 15

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslacu i ja pjesme kad imam vremena a jeste da dugo traje steta Sad

_________________
Asmire Volim Te
 
zajeb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 116
Mesto: Kosovska Mitrovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zakljucaliste mi temu, negativ vec imate na sajtu i nemogu da skinem a na delu sa problemima nema odgovora jer i drugi imaju isti i ja sam samo nudio da nekom posaljem bilo koju pesmu za uzvrat, ali nema veze necu da budem zlopamtilo Very Happy ako ja nemogu makar neko drugi moze da nadje korist u download sekciji ovog sajta zato vam sad saljem od dina merlina lazu lazu me i kad zamirisu jorgovani.jos niste ubacili galiju sto sam vam poslo pa javite ako vam nesto treba ili zelite da vam vise ne saljem pesme

_________________
Kosovo je Srbija
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zajeb je napisao/la sledeće:
Zakljucaliste mi temu, negativ vec imate na sajtu i nemogu da skinem a na delu sa problemima nema odgovora jer i drugi imaju isti i ja sam samo nudio da nekom posaljem bilo koju pesmu za uzvrat, ali nema veze necu da budem zlopamtilo Very Happy ako ja nemogu makar neko drugi moze da nadje korist u download sekciji ovog sajta zato vam sad saljem od dina merlina lazu lazu me i kad zamirisu jorgovani.jos niste ubacili galiju sto sam vam poslo pa javite ako vam nesto treba ili zelite da vam vise ne saljem pesme


A jesili procitao sta sam ja napisala u toj tvojoj temi??? Ako nisi blago meni,vrati se pa procitaj! Lepo sam ti napisala da se javis na temu koja je prdvidjena za probleme sa downloadom!!! A da si procitao i na ovoj temi prvi upis video bi gde treba da se javis! Mozda da pokusam da vam pise na hebrejskom,onda mozda razumete??? Very Happy Lepo pogledaj prvi upis ovde,klikni na dati link,napisi sta je problem kod tebe i neko ce ti resiti problem...

A pesmu koju si poslao,stigla je,samo ja nisam znala KO je poslao,jet ti tamo pise ime i prezime,a ne nick sa foruma Smile Hvala za pesmu,postavicu je danas..

_________________
 
dr_Iggy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 12

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko kaze da traje dugo. Mozes ti pustiti u pozadini da ti se pesma uploade. Neces osetit sporinu u internetu zato sto upload ide preko drugoga kanala nego download!!
Mr. Green
 
zajeb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 116
Mesto: Kosovska Mitrovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 8:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad sam tek video da nemate nista od prljavog kazalista i poslednje igre leptira to cu veceras da ispravim Very Happy

_________________
Kosovo je Srbija
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 11:44 pm    Naslov poruke: Re: hitno!!!! Na vrh strane Na dno strane

saly je napisao/la sledeće:
DA NEMA MOZDA NEKO AKORDE ILI TABLATURE ILI NESTO SL. OD PJESME JUTRO JELENE TOMASEVIC???


Ovo nije tema za takva pitanja Smile

_________________
 
borispehar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 22
Mesto: Mostar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MORALI BI HITNO OTVORITI NEKI FTP SERVER NA KOJI CE LJUDI MOCI UPLODATI PJESME ZA OVAJ SAJT...a preko maila je sporo i prevazideno...
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To necemo otvarati iz sigurnosnih razloga jer bi tu svako mogo uploadovati svasta pa i exekutabilan fajl koji moze pokrenuti direktno na serveru i tako naneti veliku stetu i serveru i sajtu i svima nama.

Jedina mogucnost ako zelite da podelite nesto sa ostalima je ta, da nam to posaljete preko maila pa mi nakon provere dignemo to na server.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Me(n)tALaC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam novi ovdje pa me samo zanima koje se vrste glčazbe mogu slati i downloadati? Recimo, kod "mp3 narodne" je ocito, ali sta sve stavljate pod mp3 razno?
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Me(n)tALaC je napisao/la sledeće:
Ja sam novi ovdje pa me samo zanima koje se vrste glčazbe mogu slati i downloadati? Recimo, kod "mp3 narodne" je ocito, ali sta sve stavljate pod mp3 razno?

pa pogledaj taj deo pa ces videtai sta stavljamo,ima sve i svasta,zato je "Razno" Laughing

_________________
 
Peppi1502
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, hvala bogu da sam procitala na vreme, bas sam htela da ti posaljem e-mail da te zamolim da mi posaljes jednu pesmu.
Hvala bogu na vreme sam videla, ne volim da nerviram ljude Laughing (OK, volim ali ne uvek).

I, sad kad sam vec tu, moram da te pitam:

Da li je tvoja pesma
Sanja Ilic & Balkanika - Dolina Suza
skinuta sa servera, ili nesto drugo posto je to jedina pesma koju ne mogu da skinem i pocinjem da mislim na samoubistvo.

(Ako pitam na pogresan Topic, sorry... )
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Vazno obavestenje za sve koji zele da posalju neku pesmu! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 2 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon