www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vaspitacice...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja sestra od strica je zavrsila za vaspitacicu i onda sam video da se to ne uci u skoli nego je dar samo po sebi. Dobro, treba jos i znati psihologiju. Wink A i najbitnije je voleti decu [pa ce i deca brzo zavoleti vaspitacicu].

Mog obdanista se lepo secam. Super drugari. Steta sto ih retko vidjam. Za te 3-4 godine samo dvaput sam spavao popodne. Ostalo je bilo igra i zezanje.
A vaspitacice... Jedna je bila OK i stalno me je zvala "Neeemanja", a druga... ne mogu da je opisem koliko je bila losa. Ukratko, svakom je znala slabu tacku.

Jednom smo se ja i dva Milana ["mali i veliki"] igrali "Veverica". Tacnije, veliki Milan je dubio drvo i nas trojica smo, kao, veverice. Naidje ta vaspitacica i kaze nezno: "Nemojte to da radite. To drvo boli. To je kao kad bi vama uradili..." i tu mene povuce za kosu [zato se shisham nacelavo], veliki Milan dobije cusku, a malog Milana povuce za uvo...

A voleo bi da znam da li njih dve jos uvek rade. Taman imam "vezu". Laughing
A i da saznam prezime moje prve ljubavi... Embarassed



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ufff... ima i dobrih i losih iskustava!!! evo recimo moja devojka je u vrticu pretukla jednu vaspitacicu. mama je ostavila u vrticu, i otisla, a pre toga je rekla vaspitacici da je pusti da se isplace ispred, pa ce ona sama uci da se igra sa ostalom decom. a taj dan su trebali da donesu kestenje i cackalice da prave neke figure. vaspitacica je krenula da je gura i vuce unutra, a moja devojka je vristala i krenula da je punom kesom kestenja udara po glavi!!! polomila joj je naočare i zgazila je na sandalu i pokidala je, o cvorugama na glavi ne zelim ni da pricam!!! tako da sam ja resio da se ne kacim sa njom! ako je to uradila sa 5,6 godina, onda mogu da zamislim sta bi uradila sad sa 20 godina!!! pravi mali harambasa.....

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskustvo koje sam imao sa vaspitačicama svoje djece više je nego lijepo.One su posao radile iz ljubavi prema djeci,bez obzira što ni tada nisu bile adekvatno nagrađene za posao koji rade.Moja djeca su sa osmjehom na licu odlazila u vrtić.Nakon polaska u školu još dugo vremena su posjećivali svoje vaspitačice.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
cica20
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2006
Poruke: 265

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam promenila vise vaspitacica i moja iskustva su raznolika .Neke su bile super a neke onako a za neke bih opet volela da ih je mama nekad sredila jjer su bile bezobrazne
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 19, 2007 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sta reci,ja sam vaspitacica....deca me vole,roditelji gotive,i znam da mnogo pomazemo posebno ljudima koji rade,nemaju gde decu,a sa nama su sigurno bezbedna Razz Razz

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
belalala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jul 2007
Poruke: 15
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 05, 2007 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam promenila dosta vaspitacica od 13 meseci do 7 i po godina koliko sam bila u vrticu na Cukarici.
Za vaspitacice do trece godine se ne secam al posle su mi ostale u pamcenju.Posto su moji roditelji radili od pola sedam svako jutro ,mene su u sest ostavlajli u vrticu,vaspitacice su bile jako ljute sto im remetim prvu jutarnju kafu.Posto tako rano nije bilo nikog,vec su deca pristizala oko pola osam ja sam sama sedela u kutku sobe bez igracaka jer su mi uvek napominjale kako nema igre pre dorucka koji pocinje u 8:00 casova.
Kako nije bilo mogucnosti da dolazim kasnije u vrtic,svako jutro mi je pocinjalo sa prevelikom tugom sto sam sama.
Kako je na istom spratu bilo nekoliko soba sa decom razlicitog uzrasta ,vaspitacice su se skupljale u njihovoj sobi i pusile krdzu koja se sirila po citavom vrticu al ne i do direktorkine kancelarije.
Vaspitacice su vise bile naklonjene deci ciji su roditelji nudili:bolji posao,cipele,kutiju slatkisa za njihovu decu,cak i ucestvovanje njihove dece u firmama u toku novogodisnjih predstava kako bi Vaspitacicina deca dobijala poklone a i vaspitacica bi se omrsila....
Kad smo presli u najstariju grupu ,to je bila era krecenja i preseljenja iz jednog dela vrtica u drugi te se secam da su se drali na nas (odredjene) kako moramo da nosimo saksije sa cvecem (od par kg) jer kao ako ih ne odnesemo necemo ih imati u grupi.A ostala deca su se napolju igrala jer je bio lep letnji dan.
Takodje, u junu su nas prebacivali u drugi vrtic koji je isto na Cukarici ,gde smo bili svi izmesani sa decom iz raznih vrtica i razlicitog uzrasta sa Banovog brda i naravno nase tj.mojih vaspitacica nikad nije bilo jer su uvek sa svojom porodicom bile na odmoru za vreme celog letnjeg raspusta-juli avgust.
A ...da....zaboravih da kazem,kako je radno vreme vrtica bilo do 17 h.a moji roditelji su dolazili po mene oko 16:45 uvek je vaspitacica bila nadrndana i cekala je moje roditelje na kapiji vrtica kako bi videla da su me uzeli dok je njen muz trubio da njegova "mila"supruga-vaspitacica pozuri .
Sve u svemu bas sam bila malerozna po pitanju odabira vaspitacica i znam sigurno da moja deca nece ici ni u jedan vrtic na Banovom brdu.

a sve pohvale za jedan vrtic na Novom Beogradu u bloku 44 jer su tamo vaspitacice mnogo dobre,pazljive i bas sam zadovoljna kako se ophode prema decici moje sestre .


_________________
"Prvo je original,ostalo su kopije"
 
_Miss_DJ_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 07 Avg 2007
Poruke: 43
Mesto: Ulcinj

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Setjam se kad sam ja ishla u jaslice jedna od waspitachica se zwala Olja, i kad bi neko neshto prewrnuo, ili srushio kockice, kamoli slomio, tukla ga je.
Bila sam mala, oko 4 god., i pokushawala sam to retji mami, ali ona nije shwatala, jer je poznawala tu waspitachicu kao dobru osobu.
A, na moju zhalost, u tim jaslicama sam bila swaki dan (sem nedelje) od 8:00 do 5:00 sati. Sad

_________________
Zhiwi swaki dan kao da je poslednji.
Nikad ne reci nikad.
Nishta nije nemogutje.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 5:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

_Miss_DJ_ je napisao/la sledeće:
Setjam se kad sam ja ishla u jaslice jedna od waspitachica se zwala Olja, i kad bi neko neshto prewrnuo, ili srushio kockice, kamoli slomio, tukla ga je.


Isti ko moj slučaj (post gore). Kad sam rekao kevi da me vaspitačica vuče za kosu - nije mi verovala. Kad sam malo odrastao pa to njoj ponovio, bilo je: "E, da si mi onda rekao - ne bi se živa izvukla!!!" Rolling Eyes

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
nakia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 178

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam nekoliko vaspitacica, jer su se cesto menjale. Jos uvek se secam dogodovstina iz vrtica, sve zahvaljujuci vaspitacicama koje su umele da organizuju nase vreme provedeno tamo. U vrticu sam bila sa deckom sa kojim sam sada u vezi. Laughing

_________________
Odlazim sa sajta, iz Srbije, čeka me neko! Smile

Dovidjenja DOMACI.DE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Vaspitacice... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon