www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kada te decko ostavi...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja uopće nikada nisam napravila dramu zbog toga, niti zaplakala.
Jednostavno su mi nakon dosta stvari, raskidi sa frajerima bili smješni.
Ako lijepo kaže koji je razlog, što mu ja sad mogu?
Ni suzama ni molitvom ga vratiti. Naprotiv, ako smatra da će mu negdje bit bolje,
bolje neka ode, nego da bude sa mnom ni zbog čega.
Hvala Bogu pa je svijet pun muškaraca, uvijek jedan još bolji može naići Wink


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Ja uopće nikada nisam napravila dramu zbog toga, niti zaplakala.
Jednostavno su mi nakon dosta stvari, raskidi sa frajerima bili smješni.
Ako lijepo kaže koji je razlog, što mu ja sad mogu?
Ni suzama ni molitvom ga vratiti. Naprotiv, ako smatra da će mu negdje bit bolje,
bolje neka ode, nego da bude sa mnom ni zbog čega.
Hvala Bogu pa je svijet pun muškaraca, uvijek jedan još bolji može naići Wink


Mislim da si u pravu, samo sto ja placem, dobar ti je savet... Pokusacu i ja biti tako hladna nakon raskida... Very Happy

_________________

~ Banetova Žena ~
 
maja 16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 17
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 17, 2007 10:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma mene je sad zadnji put ostavi decko i to mi je bilo prvi put da me decko ostavlja....bili smo zajedno 9 mj i on mene ostavi preko poruke katastrofa... i onda jos drugi dan saznam da me prevario s najboljom legicom... bas je ispo jadnik... a dobro mozda sam to i zasluzila, bila sam odvratna prema njemu, mozda mi je tako to sve vratio.... sad mi zao sto sam tolko mjeseci potrosila na idiota...

_________________
maja
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 17, 2007 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maja 16 je napisao/la sledeće:
ma mene je sad zadnji put ostavi decko i to mi je bilo prvi put da me decko ostavlja....bili smo zajedno 9 mj i on mene ostavi preko poruke katastrofa... i onda jos drugi dan saznam da me prevario s najboljom legicom... bas je ispo jadnik... a dobro mozda sam to i zasluzila, bila sam odvratna prema njemu, mozda mi je tako to sve vratio.... sad mi zao sto sam tolko mjeseci potrosila na idiota...







9miseci skupa a ostavija te priko poruke'!!!??!! Shocked Shocked Shocked
Ja bi ubila Boga u njemu Exclamation Exclamation
 
maja 16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 17
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 17, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nisam mogla vjerovat... bas sam mislila da je decko ok i da me nikad nebi tak povrijedio.... al j****... nekuzim kak je mislio tom porukom sve objasnit i rijesit... uopce nije htio da se nađemo i popricamo... ma bas je seljacina... jos kreten napise kao mozemo mi bit super prijatelji i nekad zabrijat, ma de glup je.... ja sad lijepo uzivam za njega me boli briga....

_________________
maja
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...nista.
Ne vidim sta bih trebala da uradim...
Been there, done that, moved on...8)

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 18, 2007 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maja 16 je napisao/la sledeće:
kreten napise kao mozemo mi bit super prijatelji i nekad zabrijat, ma de glup je.... ja sad lijepo uzivam za njega me boli briga....




To je meni moj reka, al doduse uzivo Laughing Laughing ..kao da mozemo brijat, al ja necu briju, vec vezu Wink Uzivam i ja sad....

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
jelenatjelena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno bih se zatvorila u sobu i isplakala krokodilske suze dok me niko ne gleda i milion puta postavila pitanje "zasto ja?", ali bih vec posle toga bila normalna kao i pre!
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam glupo pitanje: sta znaci "brijati" u kom kontekstu se to koristi Embarassed thanx
ince, nisam imala do sad neki bitan raskid, ok mlada sam ima vremena,ali par dana da se oporavim od prvog soka verovatno, a onda..idemo dalje kao i uvek.
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 24, 2007 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene je ostavio pre par nedelje i bas sam u teskoj depresiji.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Kada te decko ostavi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strana 15 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon