www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Matematika :)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U osnovnoj i nije bilo tako strasno,u srednjoj sam je namrzla zauvek...sto bi reko moj drug:"Mrzim sabirati brojke i slova!" Very Happy

 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 22, 2011 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Organski ne podnosim matematiku! New Evil

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2011 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Joj, matematika... Ili je voliš ili je mrziš. Mr. Green Ok, volim je... Studiraću je... Tačnije upisala sam se ove godine. Paaaa, jedino me brine ta teorija, ali Bože moj, šta sad... Very Happy

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Katarinche93
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 25 Nov 2008
Poruke: 227

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 17, 2011 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u osnovnoj sam je obozavala, imla 5 kao vrata... Sad je u srednjoj preziremmmmm, profesori mi se menjaju svake godine, i ne zna se ko je gori...

_________________
Gazila, rusila, palila, slavila
padala, puzala, plakala, trazila
volela, ljubila, lagala gomilu ja
al' tebe nisam nasla nikada...
 
sassrdj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2007
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 25, 2013 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na faksu mi ostala samo jos matematika a to vucem jos iz prve god. bas je volim
 
vortington
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 13 Nov 2011
Poruke: 28
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 29, 2013 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad mi ide lagano, a u skoli pojma nisam imao. Stvar je zainteresovanosti, sad ne shvatam kako ovo nisam znao.
 
Eloxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 105

Datum registracije: 01 Dec 2013
Poruke: 19
Mesto: Jug

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 01, 2013 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Matematika - najodaniji sluga covecanstva.

_________________
Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Matematika :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strana 13 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon