www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kupaci kostim
Strana 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 5:20 pm    Naslov poruke: Kupaci kostim Na vrh strane Na dno strane

Kakav kupaci kostim imate, a kakav bi zeleli da kupite za ovo leto?

 
Neta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 12

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 6:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam neki sportski, ali za ovo leto trazim dvadelni. Da se malo vise vidi! I da bolje pocrnim.
Najbolje da se zatvara iza vrata!
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam i volim minijaturne bikinije....najdrazi mi je bijeli

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ja znam jos mi je rano za kupaci..sledeceg meseca cu...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
malena13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 9

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pogledajte ovde http://www.wolford.com/

rubrika swimsummer prelepi su kupaci Wink

ja cu uzeti 5i ili 6i
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno imam dvodelni,plavi..na neke strafte.......kakav cu kupiti? Ma,nemam pojma...to uvek odradim pred sam polazak!!!!! Wink

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam i ja plavi bikini,al sta cu za ovo leto..hm moracu dobro da razmislim..

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam crveni minijaturni bikini sa cirkoncicima. Ove godine ako budem kupovala sigurno ce opet biti bikini ali neke druge boje.

_________________
 
Senoritica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 31, 2005 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Chanel ima najnaj swimwear !Elegantno i zenstveno!Obavezno devojke nosite lepe sandalice sa visokom stiklicom!Uz kupaci treba vam i jedna lepa tasna ai naocare za sunce.Dior i Versace imaju najlepse za ovu sezpnu.Milsim da Karleusa ima diorove!Sto vece to bolje!
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam 4-5 kupacih Very Happy sta cu kad voleeeem more Very Happy u svim nijansama plave boje , svi su dvodelni...

ove godine planiram da kupim nesto drugacije-recimo rozi ili beli, mozda ljubicasti Rolling Eyes

Zilika , kako te sluzi beli kupaci?! Jaa bih bas volela jedan, ali ga do sad nisam kupovala jer sam se plasila da se providi Confused

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
Rebel89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 01 Apr 2005
Poruke: 11
Mesto: Newark

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uvek nosim dvodelni jer bolje pocrnim, a sto se tice boje mora da bude nesto moderno, samo da ne bude crno

_________________
Voli, jer samo hrabri vole, a kukavice cekaju da budu voljene
 
ambrozija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 87

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dvodelni, uvek. Jednodelni je za nekoga ko ne izgleda bas dobro, za babe, plivacice, spasioce i sl. Mozda neko bas voli pa se izvinjavam ne zelim da uvredim. Meni ne stoji bas svaki, najvise volim one koji se vezuju oko vrata, to mi bas super stoji!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Kupaci kostim Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  sledeća
Strana 1 od 17

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon