www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko ste knjiga procitali a da nisu skolske lektire?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  

Koliko knjiga ste procitali?
1/2
2%
 2%  [ 2 ]
1
0%
 0%  [ 0 ]
2-5
10%
 10%  [ 7 ]
6 i vise
85%
 85%  [ 59 ]
Nijednu-ne volim da citam
1%
 1%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 69

Autor Poruka
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 10:34 pm    Naslov poruke: Re: Koliko ste knjiga procitali a da nisu skolske lektire? Na vrh strane Na dno strane

marionovisad je napisao/la sledeće:
Da li mladje osobe citaju knjige...ili to rade samo kada im treba pozitivna ocena iz srpskog jezika?

Nikada se niste zainteresovali za neku knjigu,i rekli sebi moram da je procitam...koliko ima takvih osoba??

Biti ili ne biti?


evo ja sam zavrsila osmi razred,i procitala sam ne zna se koliko knjiga...meni je citanje knjiga zadovoljstvo a ne obaveza!



_________________
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uuuuu dok sam bio mladji nisam se izvlacio iz biblioteke, a sad slabo Embarassed

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno volim da citam i procitala sam dosta knjiga koje nemaju veze sa lektirom... Recimo da od 5.osnovne redovno citam knjige... U pocetku su to bili ljubavni romani Mir-Jam i sl. dok su to sada mnogo ozbiljnije knjige. Citala sam cak i naucnu fantastiku i jako mi se svidja

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam im broja...

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
ns21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 63
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na stotine, to mi je hobi.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 20, 2007 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

retko sta sam procitala a da jeste skolska lektira Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma mnogo sam ih procitala, nikada nisam nesto brojala.Jos u osnovnoj skoli sam pocela citati knjige koje nisu lektire.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 28, 2007 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise od 6, to mogu sa sigurnoscu da tvrdim Mr. Green ali,koliko vise, e pa to cu vec zadrzati za sebe i ostaviti vas u uverenju da sam ja jedno nacitano stvorenje. Mr. Green
Kad smo vec kod kvantiteta, moram priznati da sam sad malo "utanjila". "Fax" knjige su postale obimnije, a moja moc percepcije linearno opada kad koncentracija tezi ->nuli.
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh gomilu ne znam tacan broj

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
vtb:)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 213
Mesto: Kac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise od sest, manje od 173... Razz hehe

_________________
"Mislim da neke misli treba da ostavim u mislima"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Koliko ste knjiga procitali a da nisu skolske lektire? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon