www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Čizmice
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 24, 2007 1:02 am    Naslov poruke: Čizmice Na vrh strane Na dno strane

Okej, ovo je bio prvi dan jeseni, i uskoro će doći hladnije vrijeme.
Ja sam inače tip djevojka koja obožavam da nosi cipelice dugo, dugo ali ipak, još jedan tip obuće se tu javlja - čizmice.
Kakve? Koje boje? Visoka štikla? Iznad koljena, ispod? Samo za uveče, ili i preko dana? Od kože ili ne?

Pa da vas čujem Smile


 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 24, 2007 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kozne,jako volim koznu obucu.Nisam neki fan fan fan fan cizmica i uopsteno stiklica, ali duboke cizmice, od lepo italijanske koze, ravne -moj favorit. Svaki dan, ceo dan, &celu noc (ok,za noc se i predomislim pa uzmem nesto elegantnije). I love it!
eto,moj skromni doprinos ovoj temi Wink
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 24, 2007 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zimi ne nosim ništa drugo! Obožavam ih trpati u gaće, moraju biti ravne i malo ispod koljena. sve boje dolaze u obzir Very Happy
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 25, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Također, mnogo volim čizmice! Imam jedan par koji sam svojevremeno kupila u inozemstvu, znači nikad mi noga nije bila mokra, niti se nešto rasparalo na đonu!
Prije neki dan sam kupila kožne, crne i ravne na pertlanje, skoro su do koljena.
Udobnije nisam imala, doista su supač! I imam jedne koje su mi više za neke dnevne varijante ako idem na ručak, braon su i nagužvane

A za navečer imam dva para sa visokom štiklom, jedne se navlače preko koljena!
Kožne samo! Wink
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ja ovde spomenem Dr. Martins Smile da li se i to racuna Very Happy Question Spasile su me mnogih muka, uglavnom na nekim vecim skupovima Wink
Naziv "cizmice" im nekako ne lezi,ali Very Happy ko razume -znace Exclamation
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf, pa naravno da se računa, te su mi bile omiljene kad sam išla u srednju, takva čvrstina se dugo neće naći nigdje Mr. Green Wink
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 27, 2007 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam cizmice....preko dana ravne,a uvece na stiklicu....najvise volim one dublje,tik do kolena......sive,plave i braon boje......lepe su mi i nabrane.....Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa sad kad je ovako hladnije vreme ja drugo ni ne nosim,ne izlazim iz mojih cizmica Smile
i preko dana,i celu noc...obicno nosim na stikle,kozne,i imam ih u raznim bojama crne,bele,plave,roze, da mogu da iskombinujem sa odecom Very Happy

_________________
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim chizme ..mada mi vihse odgovara leto..pa samim tim ne chizme..ali kad smo kod njih..volim kozhne..i obozhavam kaubojke do kolena...crne ili braon..bele ne,jer se brzo prljaju...a za shtiklice mogu da je imaju,ali ne tanku shtiklu... Smile

_________________
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 12:13 am    Naslov poruke: Re: Čizmice Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Okej, ovo je bio prvi dan jeseni, i uskoro će doći hladnije vrijeme.
Ja sam inače tip djevojka koja obožavam da nosi cipelice dugo, dugo ali ipak, još jedan tip obuće se tu javlja - čizmice.
Kakve? Koje boje? Visoka štikla? Iznad koljena, ispod? Samo za uveče, ili i preko dana? Od kože ili ne?

Pa da vas čujem Smile



Joj... obožavam ih Razz Volim crne čizmice, jer su mi univerzalne, da ih kombinujem sa drugim bojama... Visoka štikla, obavezno, i sve zavisi koja "varijanta" je u pitanju... da li za svaki dan ili za izlazak... Obično su to one ispod kolena, a jako dugo sam tražila i one iznad kolena... divne su...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 16, 2007 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad su moderne one kratke-kao gleznjace....jedva cekam da ih kupim Very Happy

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam jedne kao gležnjace,jedna na petu kožne,i jedne smeđe ravne za svaki dan
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Čizmice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon