www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Masoni ?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 2:41 am    Naslov poruke: Masoni ? Na vrh strane Na dno strane

http://www.youtube.com/watch?v=E9JtYaCrRag

http://www.youtube.com/watch?v=2MLpAh_ydD8



Da li i dalje verujete da masoni nisu umesani u sva ova desavanja na svetu i svu ovu satanizaciju koja se desava ?



_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A dali ti vjeruješ svakoj laprdnji koja se pojavi po netu? Pomalo paranojično ponašanje po meni Rolling Eyes

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 8:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo - nisam pogledao ove filmice koje je postavio Donnie Darko.
A drugo - pa i ne mora biti sve laprdija, Konjanice... Take it easy, prijatelju Smile

As ti topika, 3 odgovora a vec off-topik... ajmo spustit loptu na zemlju.
Teodule, napisi koju mudru i stalozenu rijec o topiku, kad si ga vec pokrenuo... Exclamation

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 9:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sasvim sam lagan ja (bar što se toga tiće)

Masoni jesu tajna organizacija, jesu veliki močniki u njoj, imaju veze svagdje, al ipak ne mislim da je sve ono istinito.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 9:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da postoje masoni, ok. To se zna.. Da su odgovorni za sve ovo gore navedeno, izjasnicu se kad pogledam klipove i kad nabacim brzi net Smile do tad.. interesantna tema za razmisljanje. samo toliko Cool
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to ne postoji i potpuno se slazem sa svim sto je konjanik reko. Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da tema o masonima i ostalim sektama vec postoji pa bi bilo dobro da ju moderatori spoje Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Masoni upravljaju svetom zajedno sa vatikanom i ostalim sledbenicima...



[Edit by aureliano: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Теодул je napisao/la sledeće:
Masoni upravljaju svetom zajedno sa vatikanom i ostalim sataninim sledbenicima



naravno... kad bi sotona postojao...

ovo sto sam pogledala nema nikakve veze sa stvarnoscu Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
Ja mislim da tema o masonima i ostalim sektama vec postoji pa bi bilo dobro da ju moderatori spoje Mr. Green


Masoni nisu sekta.
Trazio sam temu koja bi trebala postojati, kao sto kazes, trazio, trazio ali nisam nasao... Ili sam slijep ili je nema...

No ionako ide privremeno pod LOCK jer vec skoro sve je Off topic...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Masoni, također nazivani i "slobodni zidari" (engl. free masonry, francuski franc-maçonnerie) je mistični, strogo hijerarhijski organiziran pokret koji je nastao u prilikama liberalnog prosvjetiteljstva. Nadovezuje se na tradiciju zidarsko-klesarsko-graditeljskih cehova pa otuda proizlaze njihovi simboli šestar i trokut.

Tijekom nastanka ovog pokreta važnu ulogu imala je crkva, progoneći velik broj humanista, slobodnih mislilaca i intelektualaca koji su isticali individualnost čovjeka. Bježeći od progona crkve, slobodno misleći intelektualci okupljali su se u ovaj pokret koji je obredne čine inicijacije u pokret preuzeo iz raznih orijentalnih religija i kultova.

Prve masonske lože nastale su u Engleskoj. Uoči Ivandana 24. lipnja 1717. godine, četiri londonske lože stvorile su veliku ložu za London i Westminster, koja je šest godina kasnije postala Velika loža Engleske. Masonerija je u Engleskoj bila oružje kojim se služila britanska politika, a u 19. stoljeću sve više ima utjecaja na druge države preko određenih loža. Članovi nekih loža bili su, među ostalima, engleski kraljevi i poznati političari Edvard VII., David Loyd George, Winston Churchill i dr.
Inicijacija u masonski pokret u 18. stoljeću
Inicijacija u masonski pokret u 18. stoljeću

Francuski mislioci Voltaire, Denis Diderot, Jean-Jacques Rousseau, Victor Hugo i drugi kao članovi loža unose revolucionarne, buržoaske ideje protiv feudalnog poretka. Njemačke lože, za razliku od ostalih, u svoj program uvode kršćanski nauk. Okupljaju mnoge filozofe, pisce i glazbenike, npr. Johann Wolfgang von Goethe, Johann Gottlieb Fichte, Wolfgang Amadeus Mozart, Ludwig van Beethoven.

wikipedia

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odgledao sam oba snimka.... i gledao sam ranije takve stvari... nista strano...
ali... zadnja mi je ideja da to ima veze sa masonima...
pre bih poverovao u pricu da se neki kreativac malo poigrao prilikom kreiranja reklamne kampanje... ili da neko pokusava da svoje delo proda nekom psiholoskom metodom...

ali... ima ljudi koji ce povezati deda mraza sa za desavanjima na bliskom istoku...
i ... mi cemo sada u to da verujemo i okrivicemo deda mraza za rat u iraku.
uaaaaa... deda mraz!

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Masoni ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon