www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zivojin Misic zelje
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala, hvala, zaista ste divni!!! Smile


_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da vas pitam... Slusao sam neku pesmu na radiju, cini mi se da je peva Dado Glisic, ide nesto kao:"Trazim usne slicne tvojim. Trazim one koje nisu moje.... Kako ti na mene vise ni ne pomislis." Otprilike tako nesto ide teksta, hvatao sam sa radija. Hvala unapred!

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dado Glisic peva a zove se "jos trazim" i evo ti reci

Blago pronadjes kad se nadas najmanje
to zivot kroji
bez iceg ostanes kad sebi ledja okrenes
jer neko sve broji

Ja imao sam sve, srecu kraj tebe
bilo mi malo
izgubio sam sve, a trajalo je tren
bez ikoga do samog dna sâm sam stigao

Ref.
Jos trazim, trazim usne slicne tvojim
ne mogu osvanuti s bilo kojim
trazim one koje nisu moje
vec godina je kako ti na mene vise ni ne pomislis

Zivot lomi me k'o brod bez kormila nemirno more
bez igdje ikoga, bez malo ponosa
idem sam, na dobro znan put bez povratka
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da li bih nekako moga da dobijem tu pesmu? Ili da mi date neki link d aje skinem. mnogo mi se svidja, moram d aje nadjem. Smile Hvala, jos jednom!

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 16, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesmica se nalazi ovde Arrow Dado Glisic - 2007 - Jos trazim

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li neko slucajno moze da mi pomogne oko pesme od Valentina "Ne, ne boj se" Mislim da se tako zove, a ide... "Ne ne boj se, jer ja sam tu, ovde kisa ne pada i ne svice.."

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 09, 2007 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako se zove pesma a postavljena ti je OVDE

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puno hvala, prijatelju, za ovu pesmu od Valentina.

Sad bih vas zamolio za jednu drugu. Ne znam tacno kako ide text. U pitanju je nardna pesma. Ono sto sam uspeo d auhvatim od texta je sledece:"A sta bi ti sad od mene jos kad dadoh sve sto sam dao. i znas da volim te volim te jos...."
Oprosticete mi sto je text, tako malo, nerazumljiv, ali bio sam pripit. Smile

Hvala unapred!!!!

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mada je to trebalo najpre da pitaš ovdi, olakšaću ti put Very Happy , valjda zato što i ja volim tu pesmu Very Happy, ali sledeći put povedi računa Smile

Saša Matić - Hoću da ostarim s tobom i već je na sajtu Arrow http://www.domaci.de/download_f_12112_sasa_matic_hocu_da_ostarim_stobom.html Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala puno. Ja zaista nisam znao to.... Ispravicu se za sledeci put.

Cisto da sumiram...
Smile

Tamo odem ispisem stihove, vi mi kazete koja je pesma i dodjem u Fontanu i trazim tu pesmu? Smile

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 10, 2007 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas tako, znaci ako ne znas naziv pesme ili izvodjaca, pitas u toj temi i onda dodjes ovde sa zeljom Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> Zivojin Misic zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon