www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nega vashih stopala...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 5:57 pm    Naslov poruke: njega Na vrh strane Na dno strane

Odem kod pedikera ona mi zguli svu kožu i onda to nekako izgleda a jedini problem je sto kad maknem zuljeve opet nermogu hodat jer me boli što ih više nemam


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 6:42 pm    Naslov poruke: njega Na vrh strane Na dno strane

Najbolje sto se moze uciniti pocetkom ljeta kad se skidaju cipele je otići pedikeru Nije ugodno kad ti skalperom skida tvrdu kozu ali kad vidis rezultat isplati se Nakon toga masaza stpoala oblikovanje noktiju i secer na kraju nail art Najljepsa stvar na svijetu rozi lak i po njemu srebrnim sljokicastim linerom crta Moze i neka druga boja kao nodloga pravilo glasi sto kričavije to bolje Rezultat je zagarantiran

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Avon kupka 'Foot works' i kamen za struganje peta pa krema sa shea maslacem
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih negujem obicno u salonu ali ako nemam vremena da idem u salon onda ih sredim sama kuci.
Koristim sva moguca sredstva(mrzi me sad da nabrajam koja) za negu stopala, noktiju i nogu i to je veoma uspesno.
 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam turpiju za stopala, mazem kremom i to je to

_________________
=bilo kuda, kiki svuda=
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 4:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krema za omeksavanje peta iz Avona je super a nije ni skupa. Oko 2 evra je.
Oprati nogice, isturpijati, namazati kremom i bice vam glatka stopala kao bebina guza. Wink

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
LELICA17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 249
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzas..moja su stopala odvratna

_________________
KISS MEEEEEEEE
 
maja838383
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 1343
Mesto: Ogulin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegujem ih sama! Koristim one Avonove kreme, a sad su mi super one njihove od kokosa, super miriše!! Na nokte obično stavoljam francusku manikuru jer mi se to čini najljepše i najurednije.

_________________
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obavezno par puta nedeljno in stavljam u "parafin za noge". To je jedna spravica koju sam narucila iz Nemacke i ne kosta puno 30 eura. Ali pomaze kao da je 100 eura....hehehe
Ima 6 programa: masaza, mehure, kombinacija jednog i drugog....ukupno 6 programa.
Vredi kupiti.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam vrlo masnu kremu sa shea maslacem, jako dobro miriše i pomaže tvrdoj koži na petama. smijem namazati stopala samo prije spavanja jer je toliko masna da ne mogu hodati nego mi noge samo kližu Laughing
Nokte obavezno lakiram i šišam na ravno jer imam problema s urastanjem.
 
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 26, 2007 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uživam da negujem stopala i upravo po njima možete zaključiti koliko je neka osoba negovana.Baš leti kada se ona lepo vide.Milion puta sam videla prelepe,našminkane devojke i kada mi pogled spadne na noge-zgražavanje-crne i zadebljale pete.Ne ono malo prašine koje vam se nakupi u toku hodanja nego lepo vidite da je stopalo zapušteno.
Imam masku za stopala od lavande i gline,sama sređujem noktiće i pete.Neprevaziđena krema za stopala(nažalost,nema je više u proizvodnji,a ja imam još 3 tube zaliha)-Avon Mocha supreme sole food.Mažem stopala jednom dnevno,nekad i više puta.Podjednako i leti i zimi.Koristim Oriflame sprej protiv neprijatnih mirisa i par krema iz iste kolekcije.Morsku so kada imam vremena da banjam nogice.I malopre sam sve to uradila i namazala bordo lak na noktiće.I lep je osećaj.

_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Nega vashih stopala... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon