www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dilema:Srebrno ili zlatno odelo?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

whitesnake1710 je napisao/la sledeće:
Ne volim te boje. Uopste, nista sto sljasti, sija, sto je sareno...


potpisujem...... Very Happy

volim klasicno elegantnu, i sportski elegantnu garderobu....zlatno/srebrna garderoba se ni u kom slucaju ne uklapa u moj stil oblacenja..... 8)



_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, da bih odgovorila na temu reći ću - srebrno - ali u kombinaciji sa još nekom bojom (kao što je tunika na pruge - srebrno i crno koju sam skoro kupila). Ali jako se retko desi da se tako obučem, pogotovo ne da imam takvu jaknu,patike ili svaki dan. Ponekad i u nekim prilikama. Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bih pre obukla zlatnu odecu Wink ali staro zlato

_________________
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zlatno...ali samo ponekad...
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zlatno
samo u nekom xtra izlasku

_________________
 
ireniita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 93

sao_tome.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja vise volim Zlatno...Smile
 
Nattally
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 95

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim obe boje podjednako
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim i zlato i srebro, ali mislim takva garderoba nije za svaki dan..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlatno ali nikako za svaki dan.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi nosila i sivo i zlatno....sto da ne...
samo nikako svaki dan. To mi je vise za vecernje izlaske....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim srebro vise nego zlato...ali vise volim zlatni prsten nego srebrni...a za sve ostalo srebro je super
 
blesava mala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 07 Okt 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 4:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno ne volim ni jedno ni drugo....ako bih i nesto kupila to bi bilo u srebrnoj boji...zavisi sta...ali verovatno to ne bih nosila svakodnevno...
ne volim sljastave stvari...!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Dilema:Srebrno ili zlatno odelo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon