www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta je fajl Killrest.exe?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
kokotovicpevac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2007
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Sta je fajl Killrest.exe? Na vrh strane Na dno strane

Prilikom cackanja po kompjuteru,u podmeniju task bara sam naleteo na neki fajl pod nazivom killrest. Exe. Veoma dobro znam da ga nisam ja svojom voljom instalirao a niko drugi osim mene nema pristup mom kompjuteru. U opciji search files mi ne pokazuje da nigde ima instaliran program killrest. Exe,pa tako ne mogu ni da ga odstranim iz kompjutera jer se ne nalazi ni u add/remove programs>
cak ni avast avs ga ne pronalazi,a ima bazu koja se updejtuje svaki dan.
da li neko zna da li je to neka vrsta virusa,i sta da radim. Takodje molio bih vas da mi kazete ako ste se i vi susretali sa ovim fajlom kako ste ga se resili. Unapred hvala



_________________
Say hello to my little friend!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo: Kada si primetio taj program u toolbar-u
Drugo: Da li si probao "desni-klik" na ikonicu
i trece: Da li si, i ako jesi koji si program instalirao u poslednje vreme?

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
kokotovicpevac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2007
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odavno ali nisam obracao paznju,probao sam i nista se ne dogadja.Ne znam sta sam instalirao,mozda onaj Daemon tools,ali mozda,jer nisam siguran od kad je u kompu

_________________
Say hello to my little friend!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neshto mi ne mirishe na Daemon tools...da li si instalirao mozda josh neki program?

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
kokotovicpevac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2007
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne znam stvarno,neki su mi savetovali da instaliram onaj program Spybot S&D.Ja ga instalirao,startovao,on krenuo da skenira i pronasao kao neke opasne fajlove i to u firewallu,windows defenderu i internet exploreru, a od killrest.exe ni traga ni glasa.Nasao sam na guglu da je isto neko imao problem bas sa ovim fajlom ali isto nemaju pojma o cemu se radi.Da li znas neki program koji je dobar za odstranjivanje malware i spyware a da mi ne skodi kompjuteru?

_________________
Say hello to my little friend!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ono, ja koristim kombinaciju ZoneAlarm Pro i KAV-a i nema nikakvih problema, komp mi je zashticen bolje nego bunker Mr. Green Cak iako se neki maliciozni program provuce i instalira KAV mu odma blokira rad dok ti konacno ne odlucish da li da nastavi ili da ga izbrishe...

A jesi probao da vidish da li je program aktivan u Task Manager-u?

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
kokotovicpevac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2007
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala za savet! Nema ga ni u task manageru,kao da uopste ne postoji.A reci mi koliko se placa taj Kaspersky i koliko ga dugo koristis,jer ja koristim avast i on je kao ok jer mi blokira neke sajtove koji imaju trojance ali mi je cudno da nikad za 5 meseci koliko ga imam mi nije pronasao nijedan zarazen fajl u kompu>iako se uredno updejtuje svaki dan i preporucili su mi ga ljudi iz kablovske koji su mi ugradili internet>Rekli su mi kao da je Opera web browser i Avast dosta jaka kombinacija sa vec postojecim firewallom od xp>Sta mislis o tome?

_________________
Say hello to my little friend!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako, ja dobijam besplatnu mesecnu plicencu za Kasperski od svog internet providera zato shto uplacujem mesecne pakete ali koliko sam eto sada bacio pogled na netu godishnja pretplata u ovom trenutku je 12 britanskih funti Wink

Avastu iz licnog iskustva ne verujem zato shto mi je lepo "udesio" par sistemskih fajlova a Opera, pa koristio sam je dosta dugo i smatram da je prilicno funkcionalna i stabilna ( za razliku od ove Mozile koja mi svake 2 nedelje resetuje sve podatke ukljucujuci i Bookmarks )...
Hmm, ne verujem Windowsovim proizvodima uopshte Rolling Eyes Bolje skini ZonaAlarm Pro, besplatan je i mogu da ti ga od srca preporucim, mozesh dovoljno detaljno da ga podesish ako zelish a o5 i on sam dobro radi po default-u Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
kokotovicpevac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2007
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo jos jedno pitanje posto sam neupucen,ako instaliram zone alarm koji ima svoj firewall jel nista ne diram ovaj windowsov firewall,i jel mi nece kociti nesto kompjuter?Jel se on ono normalno sam instalira kao i svaki drugi program?

_________________
Say hello to my little friend!
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, sam se instalira samo trazi od tebe neka sitna podeshavanja po zavrshetku instalacije.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
kokotovicpevac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Sep 2007
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala puno!

_________________
Say hello to my little friend!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Sta je fajl Killrest.exe? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon