www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prastanje...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi nikad oprostila prevaru ili da me udari...


_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
milan111
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Jun 2007
Poruke: 21
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi. Preko neceg mi mogao da predjem a preko neceg ne bi. Very Happy

_________________
Trazim prijatelje, volim da cetujem i tako. Pozz za sve.
 
Zafira
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 2186
Mesto: negde na severu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

presla sam i preko nekih stvari za koje sam mislila da nikad necu moci,zivim sa tim al,ko sto je neko pametan rekao :mogu da ti oprostim,al ne mogu nikad da zaboravim! a to jako boli Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
When everything goes wrong.........................


remember that it could be still worse!!!
 
sove
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 26
Mesto: Sam sever Srbije

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 12, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedinu stvar koju nikad nikom nebi oprostio a to je prevara!!

_________________
NE(NORMALAN)
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

citav zivot je jedna avantura mislim da je ljudski prastati Laughing
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada razmislim, mislim da sam apsolutno u stanju sve da oprostim. Ali bitan je onaj nastavak koji kaze "ali ne i da zaboravim". TO menja celu stvar!!! Osoba koja me je dovela u stadijum da se ja izjasnjavam kao neko ko "nece zaboraviti" moze slobodno da pise "propalo" u svojoj intimnoj prepisci. Oprosticu radi sebe, radi svog mira, ne bih da se trujem mrznjom i osvetom (mada priznajem da sam nekad sklona da putim i tim demonima da me obuzmu,nekad prosto prija).
Mozes me prevariti jednom, mozes me udariti jednom, mozes me pljunuti jednom... Samo tad i nikad vise!!!
Znate kako kazu, za sve postoji prvi put, ali nekako uvek zaborave da naglase i ono "i zadnji" (prvi put,zadnji put i nikad vise) Mr. Green
 
DejanCG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Avg 2007
Poruke: 23
Mesto: Niksic - Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nina_NS je napisao/la sledeće:
ne bi nikad oprostila prevaru ili da me udari...

Nina, slatka si, ako si to ti na slici, ali nijesi u pravu. Sve zavisi od toga kako se ti ponasas prema njemu... Ako si ti dobra prema njemu, onda ce i on biti dobar prema tebi. Ako ga lazes, nemoj da se cudis ako i on tebe bude lagao. I nikad nemoj da lazes za neke gluposti i sitnice. Ti "nevazni" detalji su najvazniji. Eto Smile

A sto se oprastanja tice, ljudski je oprostiti, treba nauciti oprastati, i navici se. Ja npr lako oprastam (ali da li zaboravim? - ne)

_________________
Nije lako biti fin.
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prevaru i da digne ruku na mene nikad ne bih mogla da oprostim.

_________________
 
cvet87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Dec 2007
Poruke: 42
Mesto: apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 05, 2007 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da treba prastati ako je ljubav prava i boriti se za nju,svako moze da pogresi mora se nekada malo progutati,zaboraviti,za pravu ljubav sve
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:
Da me ponizava do koske... da na sve ono sto radim da se pos...

Nikada mi se nije desilo. Ali iz ove perspektive mislim da bih... ne znam ni ja sta bih...


urekoh sebe ovim postom Smile

no... kako bih napisao neki adekvatan komentar...

oprostio bih... bar sam tada...

Citat:
Zanima me jel postoji nesto sto nikad ne biste oprostili nekome koga zaista volite?
I sta je to preko cega nikada nebiste mogli da predjete? Rolling Eyes


ali kada se desi... dobro je pitanje... zbog cega?
rece jedna devojka "toliko te voli da se plasi da te izgubi" (nesto u tom kontekstu)... nije bas imalo veze sa prastanjem ali moze da se poveze...
nema to veze sa strahom...
prastanje moze da ima veze sa slepilom ili sa iskrenom zeljom da sve bude dobro... za oboje...
zeljom!... ima li nesto lose u tome.... volis nekog i zelis mu dobro...
tesko je prastati... ti mu zelis dobro a on te ubija...

i da dam odgovor na pitanje... kada zaista volim.... mogu da predjem preko svega... ama bas svega... sto nikako ne znaci da sam u pravu i da je to dobro...
mada, nekim ljudima ne treba prastati... i neki ljudi smatraju da nikada nista nisu ucinili lose za sta bi trebalo da im se prasta...
teorija i praksa ne idu uvek u korak jedno s drugim...

mozda budala... mozda slepac... mozda, mozda...
ali ja za sada drugacije ne umem...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DejanCG je napisao/la sledeće:
Nina_NS je napisao/la sledeće:
ne bi nikad oprostila prevaru ili da me udari...

Nina, slatka si, ako si to ti na slici, ali nijesi u pravu. Sve zavisi od toga kako se ti ponasas prema njemu... Ako si ti dobra prema njemu, onda ce i on biti dobar prema tebi. Ako ga lazes, nemoj da se cudis ako i on tebe bude lagao. I nikad nemoj da lazes za neke gluposti i sitnice. Ti "nevazni" detalji su najvazniji. Eto Smile

A sto se oprastanja tice, ljudski je oprostiti, treba nauciti oprastati, i navici se. Ja npr lako oprastam (ali da li zaboravim? - ne)



slazem se osim u jednom.....


ako je neko dobar prema nekome, nikako ne mora da znaci da ce taj neko uzvratiti....sve cesce se desava da se ta dobrota zloupotrebljava...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 19, 2008 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu da oprostim , a ja tesko zaboravljam

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prastanje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon