www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sve sto treba da znate o motor-u...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Jbg sta ces ameri su uvek zaostajali za Nemcima iu evropljanima po pitanju motora to je bar moje misljenje


Cista cinjenica...



_________________
 
dddejan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 3

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 16, 2007 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi nesto o dvotaktnim masinama ako znas...
Hocu da napravim prigusivac za yamahu dt 125,cuo sam da dodaje mnogo snage,e sad ne znam kakvi tu proracuni idu i kako izgleda unutrasnjost nekog sportskog prigusivaca...
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 17, 2007 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

korisne formule

Mozda ti ovo bude od pomoci ..Wink

_________________
 
markoplazincic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Okt 2007
Poruke: 34
Mesto: Arilje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: m Na vrh strane Na dno strane

Na koliko bih stvari ja tebe mogao da ispravim! Prvo ,mlazni motor nije motor sa unurasnjim sagorevanjem vec sa spoljasnjim, a mazda RX8 nije prvi model sa povratkom Vankelovog principa, bio je i u RX7, pa cak postoji i u modelima koji su se proizvodili pocetkom devedesetih.

_________________
I belive I can fly!!!!!
 
David 1986
-Pežo boy-
<b>-Pežo boy-</b>





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 8430

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve teme su zanimljive, al mi žao što sam to tek sad vidio.
 
milan*miki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Dec 2007
Poruke: 24
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Ako ti se dizel sad cuje kao dizel i stavis mu filter i auspuh, onda ce ti se cuti kao traktor. Probao sam na Peugeot 406 HDI.


ima da se cuje ko tri traktora...kanta najobicnija. ujutro kad komsija pali skodu oktaviju 1.9 tdi glava me zaboli i tako svaki dan

_________________
ako ne znaš šta pričaš, ne laprdaj!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Sve sto treba da znate o motor-u... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strana 14 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon