www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Athlon 64 X2 4400+ AM2
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To moze da ti se desi i sa bilo kojim drugim procesorom nema veze sa AMDom. Ne koristim AMD zbog pregrevanja i zato sto mi vuche vishe snage od Intela... To su pokazala sva testiranja i merenja. Pritom Intel koristim ceo zivot i jednostavno ne znam ... kad mi neko kaze AMD procesor - nije mi to to . Intel je za mene vrh a sad jbg ... mozda AMD jednom i prestigne Intel ponovo. Bio je u prednosti dok je Intel koristio NetBurst tehnologiju medjutim od kad je batalio to i presao na Core 2 Duo Intel je po meni ponovo vodeci.

 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AMD-ovi procesori se malo više griju i sl, tako da sam uzeo Intel Core 2 Duo ...
Mislim, prezadovoljan sam...
 
-Tor-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Avg 2007
Poruke: 79
Mesto: Tajno Skrovište

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Ne koristim AMD zbog pregrevanja i zato sto mi vuche vishe snage od Intela...

E to je i bio glavni problem, bar ja tako mislim

_________________
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
They fly so high
Nearly reach the sky
And like my dreams
They fade and die
Fortunes always hiding
I looked everywhere
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je moguce, ali to je onda problem do onih koji su ti sklapali konfiguraciju.
Trebali su da paze koji procesor na koju plochu stavljaju...
Nije to tek ako:"Hajde da sklepim neki komp..."!

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahaha e sad sam stvarno svasta cuo kaze covek da mu AMD procesor pokvario komp samo zato sto je AMD a ne Intel Laughing

Kao prvo moze da mude vise stvari moze da se desi da ti je komp doziveo strujni udar pa da je tom prilikom prvo stradao procesor pa posle i ploca i sve ostalo, takodje moze da bude da nikad u zivotu nisi cistio kuler koji se jadnik mucio da sa tonom prljavstine i na kraju su mu profircali kuglicni lezaji i doslo je do pregrevanja i crkavalja procesoro a potom i ostalog,a moze i da bude jos mnogo toga i nijedna od tih stvari ne ukazuje da se to desilo samo zato sto je to AMD procesor, sto je u sustini i smesno kad cujem Laughing

Oko teme AMD ili Intel moglo bi da se polemise do prekosutra, bas kao sto ja to radim svakodnevno i misljenja i iskustva su razlicita, pitanje je samo za sta ti treba komp?
Ako je u pitanju neki server pod linuksom AMD je tu zakon, ako ti treba za neku vizualnu obradu onda lepo Intel i Windows, sto opet ne mora mnogo da znaci jer je tu pitanje i graficke, i tako bi mogao do sutra da vodim polemiku al sad bas nisam u stanju tako da mi ostaje samo jos jednom lepo da se nasmejem za ovo sto sam cuo o AMD-ovom procesoru i da nastavim dalje Laughing Mr. Green

_________________
 
milan*miki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Dec 2007
Poruke: 24
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

amd brate, zakon je u odnosu na intel. imao sam P4 2.8 GHz a sad ima athlon 3000+, AM2. mislim sta reci: amd je klasa za intela

_________________
ako ne znaš šta pričaš, ne laprdaj!!!
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milan*miki je napisao/la sledeće:
amd brate, zakon je u odnosu na intel. imao sam P4 2.8 GHz a sad ima athlon 3000+, AM2. mislim sta reci: amd je klasa za intela


Pa bas da poredis P4 2.8 i athlona 3.0+ AM2 ne ide Smile Uporedi Athlon 3.0+ AM2 s C2D i mislim da ce karakteristike vec biti poprilicno tu negde Very Happy
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo se nasmejah u vezi ovog sto je AMD unistio komp.
----------
Generalno:
NetBrust arhihektura je mnogo zaostajala za AMD-ov, dok Intel nije odlucio da je promeni sa C2D.
Sada, u ovom trenutku, Intel je mnogo bolje resenje od AMD, jer AMD ne moze da ga prati, izgubio je vodecu poziciju, kao sto je pre cetiri-pet godina AMD ubijao Intelove procesore zbog 64 bitnog procesora, sad Intel ubija AMD sa C2D.
Ja imam AMD X2 4200+ AM2 i zadovoljan sam, non-stop drzi temperaturu 35 C, lepo sljaka.
I da.
U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita Exclamation

Znaci nije bitno koji je racunar u pitanju, bitno je da znas da iskoristis na pravi nacin, i da je poceo da vraca pare koje si ulozio u njega, a ne da pravi troskove.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Athlon 64 X2 4400+ AM2 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon