www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Osnovci masovno beže iz škole!
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osnovci masovno beze jer po novom zakonu dete MORA zavrsiti osnovnu skolu..bezalo ne bezalo, ne postoji zakonska mera kojom mozete kazniti ucenika..smanjicete mu ocenu iz vladanja..uh sto ce se ona nasekirati..pozvacete roditelja..uf velika briga, n da se plasi roditelja ne bi ni bezao..Cinjenica je da nase skolstvo donekle opravdano zaista stiti ucenike, no u nekim stvarima smo preterali...ali bas preterali..i nad tom decom treba postojati kontrola..ako se sve to otrgne kontroli jos u osnovnoj..sta ce ta deca raditi u srednoj Shocked


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

roditelji vise ne predstavljaju autoritet, nastavnici- ha ha,tek oni, ucitelji,ostali..ne,ne. pa deca danas do ne-znam-ni-ja-kog razreda nemaju ocene nego cvetice?? gde je tu motivacija? zasto bi on/ona sedeo na casu tj skakao po ucionici i dobijao neke tamo smilove ili cvetice ili sta li vec... uzas. skolstvo (pre svega u Srbiji) nije organizovano kako treba.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
pa deca danas do ne-znam-ni-ja-kog razreda nemaju ocene nego cvetice??


Do 2. razreda. Tj. samo u 1. razredu se opisno ocenjuju Wink

Mislim da je veći problem upravo ovaj 1. koji si pomenula - autoriteta, tj. da li ga ima uopšte i da li deca uopšte shvataju da treba da poštuju, što roditelje, što nastavnike...

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi smo masovno bježali u srednjoj, nekoliko puta cijeli razred ne bi došo u školu
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^jeste cico,ali to bese srednja skola, ok,tad pubertet udara na sav glas,ali ovde je ipak prica o osnovcima (hej,pa cak i deca u 3-4 osnovne beze iz skole???!!!)
elem,jedna devojcica od 9 godinica mi rece da su njenom drugu iz razreda nasli cigarete u torbi?? ccc Rolling Eyes to vec prevazilazi sve mere...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Osnovci masovno beže iz škole! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon