www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto ljeto proleti, a zimi nikad kraja?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako kome..sve zavisi s kim si i kako provodiš to vrijeme..ali recimo da ljeti je vrijeme ljepše pa više vremena provodimo van kuće i samim tim ubrzanije živimo..dok zimi ja recimo nikako ne volim vani izlaziti radi kiše i snijega i radi toga što moram sto kila odjeće navući na sebe.

Ja ipak više volim ljeto nego zimu i brže mi prodje vrijeme mada i zimi nekako ukomponujem kako bih zaobišla dosadu.



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
MARCEZIS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogrešna geografska širina. Zamisli ekvator. Zime i da nema, noć i dan po 12 sati traju, a noću zezanje do zore. Eeeee Razz
 
sansei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 89
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa i ne proletila ako si negdje u rusiji il gore sjeverno:DVery Happy
salu nastranu,ima raje kod koje je zapravo i suprotno,njima proleti zima a ne ljeto zato sto vise vole to godisnje doba pa im se cini da sve brzo prodje,tu se uklapa ona narodna sve lijepo kratko traje, sto je zapravo subjektivno misljenje covjeka jer kad je dosadno vrijeme svima sporo ide za razliku od vremena zabave

_________________
biti pokoren,a vladati osvajacem- najveca je zenska vrlina!
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 22, 2007 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Leto nas uglavnom asocira na slobodu,veselje,neobavezne stvari,a zima na hladnoću,samoću,usporeni način života,na mučenje.A svaka muka,traje uvek duže od bilo kog zadovoljstva.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Zasto ljeto proleti, a zimi nikad kraja? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon