www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ko sam ja?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2007 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ono si sto odlucis da jesi. Naisao sam na jednu poslovicu Dekarta koja kaze ne postoji dusa koja je toliko slaba da ne moze da ima apsolutnu moc nad svojim strastima. Prema tome vjeruj u sebe ali ne do te mjere da postanes idolopolonik. Nego da imas neko pozitivno misljenje o sebi i budi Bogopoklonik

 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo pitanje sam sebi skoro postavila... I konacno sam shvatila ko sam i sta sam... Zahvaljujuci jednoj osobi koja me je prodrmala iz mog nekog ludila... Hvala mu na tome! Neskrajno! Da njega nije bilo, ko zna sta bi se desilo! Ja sada znam da sam ja sama ona koja je zaduzena za sebe, ponekada ne jako sigurna u sebe, ponekada cudna ali ipak uvek svoja...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam ono sto zelim da budem i borim se za to,za svoje ideale... ja sam osoba koja zivi i postoji, osoba koja je maleni dio ovoga svijeta,koju ju stvorio Bog

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 13, 2008 3:36 pm    Naslov poruke: , Na vrh strane Na dno strane

Posebna,imam cilj u zivotu,znam sta zelim,cvrsto stojim na svom putu. Nisam savrsenstvo,naravno, ali se trudim da budem makar blizu....to sam ja

_________________
 
Dedda
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 18 Feb 2008
Poruke: 516

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 26, 2008 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....................................................
I am a man who walks alone
And when I'm walking a dark road
At night or strolling through the park

When the light begins to change
I sometimes feel a little strange
A little anxious when it's dark
...................................................

_________________
"Now it's my time
It's my time to dream
Dream of the skies
Make me believe that this place isn't plagued by the poison in me
Help me decide if my fire will burn out before you can breathe
Breathe into me"
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 16, 2008 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, to se stalno pitam kada zivot pocne da me gazi... I nikada ne naidjem na odgovor...
Ciljeve imam, svasta po nesto sam idealizovao ali... greskom. Uvek idem do kraja. Kada dodjem do ivice ambisa... skocim. Za sada je uvek bilo da kada se to desi, poletim.

Tako da... jedino u sta sam siguran... su ciljevi i moja licna vera... sve ostalo mi je relativno.
Interesuje me ko sam... Ali, ne bih nikada voleo da zasigurno znam Wink

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 11, 2011 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam sve ono sto sanjas...ja sam ono cemu se nadas...
ja sam ono sto moze da ti kaze sto ti niko nije nikad rekao...niti ce...
ja sam ono sto moze da uradi za tebe sto niko nikad nije niti ce...
ja sam ono...sto mozes da volis...
ja sam ono sto mozes da mrzis najvise na svetu...
ja sam ono sto moze da te voli...ali nikad nece da te mrzii...
ja sam ono sto moze da ti zivot ucini ljepsim....
ja sam ono sto moze da ti zivot upropasti...
ja sam sve ono sto ti zelis da budem... Wink
neki ljudi koji me znaju misle ovako nesto o meni... Shocked

dok ja mislim da sam ja vuk... Shocked cim god da me hranis...
ja cu gledati u sumu... Wink
jer ja sam sretan samo tamo gdje ja zelim da budem i skim zelim tu da budem... Wink

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 12, 2011 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam netko tko, u nedostatku vakcine za mrznju, nastoji zivjeti svoj zivot kao netko tko je vec odavno vakciniran od nje.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2011 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko sam? Kud idem? Kakav cilj sebi želim postaviti, jer za cilj nikad nije kasno? MIslim da sam još uvijek u određenim dilemama što se tiče tih životnih odluka i opredjeljena. Našla sam posao koji je uvelike riješio jedno pitanje, da li se baviti onim što ti donosi finansijsku satisfakciju, ili zadovoljstvo i sreću u samom poslu? Tu jesam imala sreću, što ne znači da je problem vlastitog identiteta i pitanja za šta sam donešena na ovaj svijet, riješen. Jer, koliko god moja materijalna situacija radi posla je iskristalisana i dodnosi sigurnost, nesigurna sam još uvijek u to zašto sam predodređena i ko sam zaista JA. Još se i sada začudim na neke svoje ispade, emocije, na reagovanja koja mi nisu svojstvena i duboke se zapitam kojiko zaista poznajem svoj intelekt, narav i svakako snage. I neću li u nastojanju da potražim i eksperimentišem nad sobom zagubiti negdje te formule koje računam, mjerim i odvagujem. Stoga, mogu samo jako dobro govoriti o stvarima, ljudima ili događajima čiji sam lični učesnik bila, a i ne o onome čemu još nisam "dohakala" Stoga sam jako malo kategorična, poznavajući sebe i svoju narav (ajde bar nešto kao poznajem) mada ni to nije izvjesno da sam u pravu... prema tome, čovjek uvijek teži nečemu a to je dovoljan znak da još nismo upoznali sami sebe, svoje kapacitete, talente i da lutamo po svojoj duši, otkrivajući tko smo i što.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2011 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Mislim da je ova tema podeljennja na dva dela:
1.) iznova i iznova se pitam ko sam ja
2.) Verujem u Boga i kroz tu veru stalno i iznova pronalazim sebe.


Da, mislim da je ovo upravo ono što mi je pojasnilo temu kako bih mogla da odgovorim.

1) ne, ne pitam se ko sam jer sam pronašla sebe, svoj životni put, svoju sreću u životu, i čvrsto stojim iza svojih kako moralnih, tako i životnih stavova.
2) Neki ljudi sebe pronalaze u veri u Boga, poštujem ih, ali ne podržavam, jer sam ateista. Doista, smatram da je religija opijum za mase. Ne podcenjujem vernike, ponavljam. Prosto svako ima svoje mišljenje i neku životnu putanju na kojoj se pronalazi.


Citat:
Jednom rečju koliko smo sigurni u jačinu svoje ličnosti Question


Da, sigurna i sama svoja. Prosto postoje stavovi i odluke koje su kod mene trajne i ne promenive. Ni zbog koga, i ni zbog čega se ne mogu promeniti jer sam to prosto ja. Postoje principi i nivo na kojem živimo ja i moja porodica, i to je nešto što se ne može pomeniti. Jaka, sama svoja, savršena, inteligentna i ambiciozna. To sam ja
Wink
 
Slovenska
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Dec 2007
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2011 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Jaka, sama svoja, savršena, inteligentna i ambiciozna. To sam ja


Nasuprot tebi...

Slaba, retko svoja, prosecno inteligentna, nimalo ambiciozna. To sam ja.

_________________
"...i sve shto pogledam,sve je pesma i chega god se dotaknem,sve je bol..."
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2011 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedno malo biće pod kapom nebeskom, ni bolje ni lošije od onih sa kojim dijelim zemlju po kojoj hodam.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Ko sam ja? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon