www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

puderi novog doba
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
EllenaPaparizou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 34
Mesto: Serbia,Ellada

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 07, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne koristim vise tecne pudere,samo Kanebo kameni puder.


_________________
εσύ με ζεις και με πεθαίνεις
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mrzim tu vrstu kozmetike i meni osobno kada vidim djevojku s pola tone pudera na licu smuči mi se život.

Po meni ljepša je prirodna koža djevojke pa makar bila sva od akni Very Happy

Kakav puder nanijeti na lice?
Tekući, u kamenu, prahu ili sticku? Kakav puder je najbolji za vaše lice ovisi o tipu kože i vašem umjeću nanošenja. Ako baš niste u tome dobri, odaberite onaj u prahu. Lakše ga je stopiti s tenom

Ako imate suhu kožu savjetujemo vas da izaberite tekući puder, onaj u sticku ili hidratantnu kremu u boji.

Tekući i puder u sticku sadrže sastojke koji vlaže kožu te nude bolje nanošenje pudera. Isprobajte Clinique Supermoisture Makeup.

Ukoliko imate masnu kožu, koristite šminku bez masnoća (oil-free), ali ako baš ne možete bez pudera onda koristite u prahu koji apsorbira masnoću dajući vašem licu mat izgled.

Šminka na bazi minerala također je dobra za masnu kožu. Za problematičnu kožu koristite šminku koja sadrži salicilnu kiselinu jer isušuje žlijezde koje uzrokuju prišteve.

Za kombiniranu kožu pak strateški nanesite puder u prahu samo na mjesta gdje je koža najmasnija.


dnevniavaz.ba

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 07, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne stavljam puder jer imam skroz chistu kozhu..a jedino kada mi se bash pojavi neshto..onda stavim onu niveinu kremu puder..ona mi ne isushije kozhu..i odgovara mi... Smile

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dugo sam koristila max factor color adapt, ali sam primetila da mi vise ne odgovara...danas sam uzela l'oreal i nadam se da cu njime biti zadovoljna

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim max factor cream puff

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 14, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nešto ne volim, baš, pudere... Rolling Eyes Obično koristim "Nivea" ton kremu, ona mi je baš dobra... A, kada je, neka, važnija prilika koja zahteva tip-top izgled onda nastupa Revlon Colorstay Make Up puder... Divan je... Samo treba odabrati dobru nijansu Wink Inače, ne volim pudere u prahu, čini mi se da mnogo zatvaraju pore, tako da ih i ne koristim...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

niveini puderi su zakon
 
DaRiJ-A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 25, 2007 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozete li da mi kazete gde imaju da se kupe Niveini puderi u Beogradu?!
ja nigde nisam videla.

hvala!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem da ih ima u svakom dm-u

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
shine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2007
Poruke: 59

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos nisam pronasla puder kojim sam 100% zadovoljna Confused
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> puderi novog doba Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon