www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Genuine Microsoft Software Remove
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
zzbabac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2006
Poruke: 22

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 6:16 pm    Naslov poruke: Genuine Microsoft Software Remove Na vrh strane Na dno strane

Pojavila mi se neka zvjezdica dolje desno Genuine Microsoft Software koja me upozorava kako sam zrtva nelegalne trgovine softverima i da je moj XP nelegalan te mi nude kupovinu i legalizaciju za 149$. Glupost, naravno da je nelegalan, medjutim ne znam kako da se otarasim ovog agresivca koji me handri pri svakom ukljucivanju i povremeno u radu na kompu. Pomagajte, stvarno mi idu na nesto.


_________________
Vazno je letjeti!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako ti je verzija nelegalna ne vidim u cemu je problem .. kupi legalnu i onda ce da ti se izgubi to ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.mydigitallife.info/2006/04/26/disable-and-remove-windows-genuine-advantage-notifications-nag-screen/

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
kenzo_japanac
~наша ствар~
<b>~наша ствар~</b>



Godine: 31

Datum registracije: 03 Dec 2007
Poruke: 1463

costarica.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nelegalan softver je nesto najnormalnije u SRB. Probaj da instaliras neku drugu kopiju. A da kupujes original verziju... 98% korisnika Windowsa koristi pirate verziju zasto bi se ti pravio pametan ???
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam ja nista protiv legalnog software-a, imam legalan XP na laptopu Smile

Na gornjem linku je lepo objasnjeno kako se to skida... i to je sve, problem je u tome sto je uradjen update i on pokupio to i svaki put kada radi update isto ce se desiti... tako da predlazem da se isti iskljuci.

Poz

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
zzbabac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2006
Poruke: 22

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky jabuko ne znam kad si se docepao Kanade, no mi smo jos na Balkanu i 149$ je ogromna lova. Uzivaj na svom zapadu i ne preziri svoje korijene.

_________________
Vazno je letjeti!
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nisi resio javi mi na PP ja cu da ti objasnim sta da uradis da postane genuine
 
zzbabac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Nov 2006
Poruke: 22

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 12:30 am    Naslov poruke: Zahvaljujem Na vrh strane Na dno strane

Zahvaljujem NenaduS i Miliciku. a svima koji danas slave zelim sretan Bozic i puno radosti u zivotu. Razz Razz Razz Razz

_________________
Vazno je letjeti!
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 07, 2008 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti na lepim zeljama Smile

Locked by Mr. Bond:Ostavljeno ukoliko neko bude imao isti problem
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Genuine Microsoft Software Remove Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon