www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji antivirus???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
nek0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2007
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 08, 2007 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KIS 6 Vec skoro godinu dana bez ikakvih problema.
Na drugim racunarima AVG i Avira.
Ali definitivno od Kasperskog nema bolje Wink


 
**Ghost_Rider**
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 30

Datum registracije: 10 Jun 2007
Poruke: 947

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nod32 antivirus system

_________________
ljudi xitno mi je potrebna pomoc... Zamolio bix was swe da posxaljete poruku "Morar i Zoka - Srce tiho zaplache" na ovaj profil : kako bi pobedio na takmicxenju "Naj Srbije" ... Hwala .. ... Sme da se glasa samo jednom...
 
wizard50
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 67

Datum registracije: 31 Dec 2007
Poruke: 110
Mesto: karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nakon isprobavanja mnogih opcija (od Nortona koji poprilicno optereti sustav, pa sve do Kaspersky antivirusa koji detektira viruse tamo gdje ih i nema) odlucio sam da je najbolja zastita koristenje kombinacije antivirusa, firewalla i anti-spywarea.

Trenutno koristim dual boot sa Windowsima XP Pro SP2 i Windows Vista Ultimate.

Uz postojece firewall-e koji dolaze sa Windowsima, te Windows Defendera u Visti, koristim Nod32 kao antivirus, Outpost firewall kao firewall, te Webroot SpySweeper kao anti-spyware.

Vrlo je vazno da se svakodnevno koristi update kako bi se osigurala kvalitetna zastita.

Isto tako je vrlo dobro koristiti alternativne browsere poput FireFoxa umjesto Internet Explorera, jer je FireFox (kada je dobro konfiguriran i sa instaliranim dodatnim addon-ima) mnogo manje ranjiv na napade od Internet Explorera (koji ima mnogo vise sigurnosnih propusta i javno poznatih i dostupnih rupa koje se vrlo lako mogu iskoristiti).

_________________
Popijte napitak za sreću !
 
Legolas the elf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 08 Jan 2008
Poruke: 44
Mesto: Karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno NOD32.
Jamčim vam najbolju zaštitu od virusa.


_________________
Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatu. Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2008 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre svega bih zamolio sve clanove koji ubuduce budu pisali postove na ovoj temi da procitaju ovu temu.

Ne vidim svrhu pisanja odgovora ovde tipa "Najbolji je ....." i to je to. Ovo citaju i ljudi koji nisu toliko upuceni u svet kompjutera i virusa i nije im jasno zasto bi bas taj koji ste vi naveli kao najbolji uzeli. Zato hajde da im malo obrazlozite... nije tesko napisati jos recenicu ili dve Smile
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2008 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni su kasperski i avg najbolji, kasperski imam na poslu, avg kuci, mada videcu sta da radim kada mi istekne taj rok od godinu dana za avg, lepo sve podesim, sam update-uje, sam skenira, milina....

a npr, priznajem da sam za nod glupa jer mi nikako nije ulazilo u glavu kako to fukncionise, jer sam ga imala jedno kratko vreme

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Najbolji antivirus??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strana 23 od 23

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon