www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto se muškarci boje ženske samostalnosti?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boji se onaj koji nije samostalan i zreo,tj. da se zena osamostali ne bi vise imao isti uticaj na nju i sigurno bi mislio da mu se srozao ugled i uticaj Rolling Eyes
zato zene,otresite takve papucice od svoje suknje Exclamation Laughing



_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muškarci se boje samostalnosti samo svoje žene, jer su predodređeni da im budu zaštitnici. Mada, mislim da danas to i nije toliko izraženo (govorim o odnosu mog čoveka i mene prvenstveno)

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da bi prikladniji naslov bio " Zašto se neki muškarci boje ženske samostalnosti".
Ja nikad nisam sprečavao devojke sa kojima sam u vezi da posvete slobodno vreme aktivnostima za koje smatraju da su edukativna i koja će im doneti doneti boljitak i nezavisnost u životu. Naprotiv. Siguran sam da nisam jedini koji tako rezonuje.
A oni koji se boje... Pa, nestabilne ličnosti, šta drugo. Plaše se da će napredovanjem svoje lepše polovine izgubiti pozicije koje imaju u toj vezi.
 
Penelopi26
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jul 2007
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 14, 2007 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlicna tema! hehe..mozda zato sto su naucili ~da vladaju svetom~ pa im smata ako je zena, jedno krhko bice iznad njih..hehe
 
kiki082
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Okt 2007
Poruke: 107

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boje se da ne postanu uspjesnije od njih
 
Nuklearna_baklava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Jan 2008
Poruke: 60
Mesto: kosovksa mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2008 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"zenska cud je smejsna rabota" njegos Mr. Green

_________________
здраво кензо !!!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko god ne žele priznati mislim da se boje toga da žene ne postanu uspješnije od njih...a to je možda ispod njihovog muškog ponosa...jer muškarac bi "trebao" biti glava obitelji

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zašto se muškarci boje ženske samostalnosti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon