www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto ljudi kriju svoje godine???
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi kriju,kako kom odgovara,ako ga bitaju u vezi starosti oni se modmlade,a kad smu mladji onda povecavaju....to je smesno


_________________
"""sareni leptir mog sivila,ne idu oni nevini sa krilima ,sta cu i ja medju zivima to sto me nevolis to je tvoje pravo moja sudbina ......"
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 06, 2008 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je to pomalo glupo jer niko ne moze sakriti svoje godine.Moze sakriti recima..Nekome je mozda neprijatno da kaze koje je godiste..
 
Nuklearna_baklava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Jan 2008
Poruke: 60
Mesto: kosovksa mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je devojke pitanje! Jos uvek nisam cuo za muskarca koji laze za svoje godine,ok godinu ili dve,ali nesto dalje od toga ne!

_________________
здраво кензо !!!
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lagao sam par puta za godine..tj. neko drugi za mene Very Happy trebali smo da upadnemo u neku diskoteku a nije smjelo ispod 18 (tada sam bas bio napunio 17)..i usao sam a nisu mi trazili licnu jer je guzva bila...
..tako da je lagati za godine u nekim situacijama ok..
..ali..
...kriti godine???to ne shvatam... pa,covjece,imam toliko godina i cao...
po nekom bontonu koj se formirao u Francuskoj,dame nikad nisu pitane za godine jer se to smatralo uvredom..sad su sve neke dame kod nas dosle..svaka curica,djevojka,zena hoce da bude dama Very Happy ali neka..simpaticno je to... Laughing

_________________

--_make love not war_--
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zasto ljudi kriju svoje godine??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon