www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zvucna kartica
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
KUM_Z
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 25 Okt 2007
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 25, 2007 6:15 pm    Naslov poruke: Zvucna kartica Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima, i molio bih vas da mi sto prije pomognete oko problema koji imam. Na komjuteru sam relativno davno ugradio zvucnu karticu M audio 192 ap i sve je odlicno funkcionisalo dok nisam oborio sistem.nakon sto mi je serviser instalirao XP ponovno, prepustio je instalaciju zvucne kartice meni..naima imao sam drajvere koje sam prije koristio i koji su najmjenjeni za XP i nakon sto sam ih instalirao na isti operativni sistem,racunar bi mi zaledio u potpunosti...znao sam da su mi drajveri ¨otisli¨ pa sam nove skinuo sa stranice m audia za moju karticu i OS XP...problem koji mi nastaje je taj da svaki put kad upalim racunar drajveri kao da nisu instalirani,nemam zvuka,kao da mi ne postoji zvucna kartica....u biosu sam,kako mi je serviser rekao,iskljucio integrisanu zvucnu karticu i snimio sva podesavanja ali opet mi se isti slucaj desava....pomozite sto prije

 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 25, 2007 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proveri prvo u device manageru da li je kartca lepo instalirana, tj da li uopshte postoji tamo.
Ako postoji, moguce je da je u pitanju samo neka budelashtina kao da je mutiran ili utishan ceo izlaz, ili wave kanal...
Ako je nema tamo, jedna od moducnosti je da ti je instalirana verzija XP-a sa kojom ta verzija drivera nije kompatibilna...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
KUM_Z
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 25 Okt 2007
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u device manageru mi je prikazuje,ali problem je sto svaki put kad ponovo upalim komp nemam zvuka a u device manageru mi pokazuje da kartica uopste nije instalirana....znaci najbolje mi je da provjerim drivere i to bi trebalo rijesiti problem?hvala
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 3:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KUME-Z ,lakseje da promenis slot u kom ti je zvucna kartica trbalo bi da fukcionise a iz biosa iskljucis integrisanu ali pre promene slota deinstaliraj drajvere za zvucnu ( prvo skineskarticu pa ih deinstaliraj i ocisti repove u registriju jer pamti sva podesavanja u koliko to ne skines sve )najbolje ces ih ukloniti sa your uninstalerom koji cisti u 90% slucajeva sve podatke iz reg. Pa onda stavi u neki drugi slot ,ubaci disk i pusti da windows pronadje kao novi hardver

_________________
NO COMENT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Zvucna kartica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon