www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domaca dance muzika 90-tih...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
popke75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Dec 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 10:47 pm    Naslov poruke: Pesme grupe Millenium Na vrh strane Na dno strane

Millenium - Kuni Me.mp3
Millenium - Ja Znam.mp3
Millenium - Kako Da.mp3
Millenium - Ljubavi Znaj.mp3

Millenium - Lude Godine.mp3
Millenium - Magijom Dodira.mp3
Millenium - Sudnji Dan.mp3
Millenium - Sve Je Dobro SaTobom.mp3
Millenium - Tajna.mp3

Ovo što je boldovano imam a ostatak mi treba da skupim pa da kompletiramo album za download! Laughing



_________________
I am the Fallen
You are what my sins enclose
Lust is not as creative
As its discovery!
 
ld3d
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jan 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji li mogucnost da mi posaljes na mail (drazen.lukic@gmail.com) pjesmu od grupe Millenium - Kuni Me???
Vec godinama rovim da je nadjem ali bez rezultata.
Bio bih ti JAKO zahvalan.
Unaprijed Hvala.
 
popke75
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Dec 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 19, 2008 6:12 pm    Naslov poruke: Evo! Na vrh strane Na dno strane

Okačio sam na rapidshare!
[link killed]

Edit by ~SonicLady~: linkovanje zabranjeno

_________________
I am the Fallen
You are what my sins enclose
Lust is not as creative
As its discovery!
 
fegetluk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 20, 2008 4:35 pm    Naslov poruke: YU DANCE FOREVER Na vrh strane Na dno strane

Pozz za sve ljubitelje ove sjajne muzike iz 90-tih!
 
ld3d
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jan 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 8:02 pm    Naslov poruke: Re: Evo! Na vrh strane Na dno strane

popke75 je napisao/la sledeće:
Okačio sam na rapidshare!
[link killed]

Edit by ~SonicLady~: linkovanje zabranjeno


Posto je link-ovanje zabranjeno, ako ti nije problem...posalji mi link na drazen.lukic@gmail.com
Jos jednom hvala.
Pozdrav
 
pink girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne vredi..meni nista od tih starih pesama nece da nadje..... Sad
 
gujas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jan 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima li ko zainteresovan da ismenjamo muziku...naime ja imam pretezno stari dens(nesto jace od 10gb, sve po albumima)..meni sto treba je, nas dens, al ne sve, vec grupe tipa code, after shave, djogani, N.S.G, non + ultra, rebus..to je otprilike to...
pagu@sbb.co.yu
poz!!
 
gujas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Jan 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@popke75 imam pesmu Millenniium - Sve Je Dobro SaTobom.mp3 . javni se na pagu@sbb.co.yu da ti bacim Wink
ljudi.....ajde malo da ozivimo temu! na primer da odradimo diskografiju twinsa, code-a, may day, mars venus, aplha team..takodje manje poznatih grupa koje su bile pristune...kao sto je f-lyte , albatros, out, crna ruza, kasandra itd....meni trebaju imena albuma(sa pesmama), i licno na netu nemogu da nadjem tako nesto...a imam veliku kolekciju pesama navedenih grupa. poz ljudi zivnite malo Wink
 
mrbakero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 330
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi ako neko ima pesmu od Mandi - Pristajem na sve ,ako neko moze da postavi link nek saljne na PM Rolling Eyes

_________________
Love Don T Let Me Go !!!!
 
Markopulose2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2008 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad je neko obrisao, ne znam zasto Confused Ko hoce da ima video Dr iggy u kolekciji "DR IGGY CLUB TEATRO BGD 12.03.2008" moze da ga ima.

Razlika izmedju mp3 i flv je samo u konverziji i formatu, ovde dobijes i sliku i jos i LIVE. Eh kolekcija se prosirila.
Rolling Eyes
 
NikolaPGcity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Nov 2007
Poruke: 10
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2008 4:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cao Smile
jedan predlog! Posto i ja volim znaci extra mi je muzika iz 90tih, dance,jos kako sad smo imali neke party-e u PG u stilu 90tih i onda me interesuje razmjena muzike! posto vidim da je mnogo od vas raspolozneno za razmjenu to me vrlo raduje, ali radi preglednosti i boljeg snalazenja predlazem da svi koji su raspolozeni napisu u text formatu sve sto imaju za razmjenu i to stave u svoj attachment... mislim da je to dobra ideja! evo prvi cu tu uraditi onako kako sam ja zamislio pa ako mislite da je dobra ideja da nastavimo Smile

naravno ko zeli neku pjesmu nek i dalje nastavi da trazi, a ovo sto ja predlazem sluzi iskljucivo za nas koje imamo, a ne znamo sto da trazimo vise tj ne znamo sto nam hvali u nasoj kolekciji Wink

_________________
 
miljan789
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Mar 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 13, 2008 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako ne mogu da nadjem ime pesme ali tekst ide ovako: Cale ti je milioner .. bili bi ok da si milioner ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Domaca dance muzika 90-tih... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  sledeća
Strana 32 od 34

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon