www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kupovanje DVD izdanja na trafikama!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 29, 2006 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam pravi fanatik kupovine DVD-a, tako da svaki dan kupim po koji film, bilo na trafici, bilo ovako.Veliki je plus to sto se kod nas izdaju filmovi za 250 dinara, em je dosta filmova starih izaslo po trafikama, sto mozda ovako nikada ne bih jer im se mozda ne bih isplatilo, em sto sada mnogo lakse mozemo doci do originala tako da se ne moramo mociti da trazimo od bilo koga.Da li Pink studio i Zeljko Mitrovic drze primat u stancovanju tih DVD-a sa trafika ja vise i nisam toliko siguran, izgleda je tu Zeks nesto zakazao pa vidim da se mnogi okrecu na drugu stranu.Sve u svemu izdavaci samo napred, veliki sam fan filmova i DVD-a Wink

 
Pg_boY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Maj 2006
Poruke: 83
Mesto: Podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam protiv prodavanja DvD,CDova i knjiga na trafikama.Sad to vise nisu trafike no svastare Rolling Eyes
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 31, 2006 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se odusevila kad su izbacili Balasevicev koncert Laughing
 
penelope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 108

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos mi se ni jedan film koji sam kupila na trafici nije svideo. Ne znam jel oni prodaju samo one filmove koje im svakako niko ne kupuje po realnoj ceni, pa onda spuste na 250, 199, 139, 99 din, da ih se rese ili sta je u pitanju
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 9:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim kad ga iznajmim pa sam narežem i sebi pravim kućnu kolekciju...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
bhdba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 71
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 26, 2006 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam uzeo sebi sve national geographice, a sada vishe nista ne uzimam, prije su bili kvalitetniji filmovi, sada se samo stavljaju neka sr--a od filmova samo da bude et dvd.
 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 18, 2006 9:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

genijalna ideja....
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 30, 2006 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na početku su štampe bile očajne (munje i sl ...) sad se to popravilo, samo mi nije logično kako se uklapa sve to u cenu od 99 din.
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 6:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ja sam za kupovinu dvd-a na trafikama... zasto da ne...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Kupovanje DVD izdanja na trafikama! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon