www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pogresan magnet
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je uvek tako, i tako ce uvek i biti!


_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad bih znala odgovor na ovo pitanje,ne bih sad bila sama.... Mr. Green
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da u zivotu ne postoje pogresne osobe.Od svakog se moze nesto nauciti.Ja sam cesto birala osobe koje su meni bas suprotne u svemu...

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 8:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,zasto se u mene stalno zagledaju cigani i klinci? i oni fuj frajeri koji su.. bas fuj...
a da o zaljubljivanju ne pricam.. uvek se zaljubim u one pogresne osobe.. znaci budale,olose,sklone nevoljama i koji lazu.. varaju...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a znas kako kazu u fizici suprotnosti se privlacce zar ne a uostalom pojam privlacnost????ko kazze da je to kad nam se neko svidja ili odgovara ili je bas suprotno od onoga sto mi mislimo a?mislim toliko je pitanja da jednostavno nemozemo odgovoriti na svaa....a zasto smo s nekim osobama za koje mislimo da su pogresne mozda zato jer nam se nesto kod njih svidja psihicki ili fizicki to morate sami sesti irazmisliti jer pored tog vaseg misljenja o ne privlacnosti razmislite malo bolje i idecete da vas bar nesto privlaci nekoj osobi masta to bilo poa makar i neka sitnica....
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zapitam se ja to...ali nikako da dobijem odgovor... Crying or Very sad

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokusala sam da otkrije zbog cega je to...ali bezuspesno... Confused

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prokletstvo. Svako od nas je pomalo mazohista. Želiš ono što nemaš, ono što ne smeš, ono što nikada nećeš imati.

Ti želiš jednog, a tebe drugi.

'Ko te ima - taj te nema,
ko te želi - taj te sanja'

Tragaš dok ne pronađeš sklad. Obostrano i spokojno. Kosmička ravnoteža. Marfijev zakon.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Pogresan magnet Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon