www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto ostajem?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 4:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasdla sam se jednom u toj situaciji, vrlo je tesko izvuci se iz toga ako si zaljubljen, a jos teze ako mislis da si zaljubljen, a ti si samo idealizovao tu osobu (moj slucaj). Ostajes po svaku cenu zato sto si zaljubljen ili si u zabludi, kao sto sam ja bila. Ali bogu hvala, bilo pa proslo!!!1111

 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ak nekog volis onda i ostanes,ak ne onda jednostavno odes i bok...
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Totalno se slazem sa ovim...


Jana-018 je napisao/la sledeće:
Verovatno ostajem zbog navike...
Uvek postoji nesto u vezi sto nas veze za voljenu osobu...
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 3:02 am    Naslov poruke: Re: Zasto ostajem? Na vrh strane Na dno strane

vecadok je napisao/la sledeće:
Stalno pričamo o lepim, nežnim vezama i emocijama...onima koje se obostrano neguju i uzvraćaju....
Ali, šta kad shvatite da ste u vezi u kojoj nemate sve što želite, u kojoj se ponekad osetite kao da sami veslate u čamcu za dva veslača, a iz koje ipak nemate snage...ili čega već....da odete...
Dakle, da li i zašto ostajete?


Moja situacija, bila je obrnuta... On je veslao u čamcu za dvoje, a ja sam pokušavala da pronadjem sebe u toj vezi... I uvek kada sam naš razgovor skretala na to, da naša veza ne može tako da funkcioniše, on bi bio toliko povredjen da sam mrzela sebe zbog toga što radim i bolela me je do srži svaka njegova suza... Ali, me mnogo više bolelo to što pristaje na sve samo da me ne izgubi. Potom je i on, vremenom, shvatio da to ne ide tako, i da stvarno ničemu ne vodi, zato je samo ćutke prihvatio kada sam mu rekla da ne želim da budem u takvoj vezi... Ja i dalje mislim da je on divno stvorenje, ali ne vredi kada tu nema ljubavi... I, eto, tako se završila naša veza. Bolje je i za njega i za mene.

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa verovatno bih ostala u toj vezi zbog navike...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je u takvim situacijama u pitanju navika a da niko to ne zeli da shvati, svi se pomalo tese da je to prolazna kriza koja se na kraju ipak zavrsava prekidom. samo oni najhrabriju prekidaju takvu vezu na pocetku, ali je takvih malo
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 11:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u principu ne ostajem,ali ako ostajem onda onda je to cista navika Wink

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bio sam u takvoj situaciji. I to veoma dugo. Ponekad bih tako sedeo u mraku i razmisljao upravo o ovome. I tada nisam mogao sebi da dam odgovor. Sada kada je sve to iza mene, mogu da probam.
Ljubav nije sigurno. Bar ne u mom slucaju. Ne kazem da je nije bilo, ali je prestala jos mnogo pre.
Navika - moguce. Ipak je tu previse stvari i ljudi koji su vezani za nju, previse vremena smo proveli zajedno da bi sve to tek tako nestalo. Navika je cudna stvar. Drzi te cak i kad ti nije lepo.
Evo, ni danas nisam siguran...
Jedino sto znam je da je potrebno da ta osoba ucini nesto mnogo ruzno, neljudski, neoprostivo; nesto sto bi pogazilo svaki lep trenutak proveden sa njom i nesto sto ce ti uvek biti tu da te kljuca kad god i pomislis na nju. Nesto sto nikada nece izaci iz tvoje glave.
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 31, 2008 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da se ne bavim filozofijom i analiziram osecanja... da ne preispitujem sebe...
samo u trenutku pomislim "nje nema sutra"... nema je u opste... nula, praznina, puf!
ne stignem ni da se saberem ... i sve pocne da bruji! ... kakva pitanja i kakve analize... samo neka eksplozija... znate onaj osecaj kada vas nesto po sred stomaka presece? ... e taj osecaj je malo dete!
svaki put kada mi se to desi, u zadnjem delu vrata osetim nesto kao da me je neko lupio macolom.... bol, blokada, sok!... ostanem za trenutak kompletno paralisan i pocne hladan znoj da me obliva... zaustavi mi se srce u tim trenucima i mozak ne funkcionise... kao da me neko ugas na trenutak...
da je ta cela veza povrsna i besmislena, ma SIGURAN sam da mi se to ne bi desavalo.
kako znam da je to stanje vezano za ono "ne mogu bez nje"?
isto mi se desi za jos nekoliko stvari koje cine moj zivot Wink
zato ostajem.

kada to prestane da se desava... znaci da je vreme da se ode.

sve ostalo sto bih napisao je samo pusta filozofija.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zasto ostajem? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon