www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolje sredstvo za ucvrscivanje kose?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Nikolicakg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 8

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 11:17 am    Naslov poruke: Najbolje sredstvo za ucvrscivanje kose? Na vrh strane Na dno strane

Imam dosta nemirnu kosu, koja pritom i opada, ali se plasim da koristim bilo koje sredstvo za ucvrscivanje kose jer mislim da ce od nekog gela jos vise opadati.
Znaci, voleo bih dok imam dovoljno kose da prekrijem zaliske da je namestim i nekako ucvrstim na tom mestu, a da mi od tog sredstva jos vise ne opada.
Trazim li previse?



_________________
Izdrzite jos malo, samo da otkucam 10 poruka da mogu da skidam pesme, ucutacu se ja
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znas li koji ti je uzrok opadanja kose....ako ti zbilja jako opada trebao bi da se obratiš lječniku...sva sredstva za učvrćivanje su štetna za kosu i istina je da će te od njih još više opadati...možda je najbolje da koristiš šampone koji sprečavaju opadanje kose jesu malo skuplji ali su isplativi..al svako posjeti lječnika da vidiš koji je uzrok tome

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm.. a znas li da muskarci obicno celave Mr. Green mislim, mozda si ti dosao u taj period kada imas te prve simptome Confused Confused
e sad sto se gela tice, imas one "Strong" probaj sa time.. to bi trebalo da su najjaci..

Mada opet postoji mogucnost da ako previse i cesto koristis gel da ti od toga opada kosa, naime gel ti stvrdne kosu i ona je sad podloznija za krzanje, lom.. nije bas ni gel toliko zdrav za kosu..

_________________
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

27 godina hmmmm??? premlad da bi poceo celaviti Very Happy a možda se i varam Confused

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije premlad.. moj drug, 22 godine (uskoro ce 23) i vec ima celu na glavi ko popovi Laughing Laughing Laughing

_________________
 
Nikolicakg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 8

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 4:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jezik pregrizli, ne ćelavim, samo mi se poznaju zalisci i nije to premlado. Teram kosu preko zalizaka, al' kad se bavim izvesnim fizičkim aktivnostima kosa se skloni sa zalizaka i ne izgleda to lepo, pa bih vol'o da to ucvrstim a da mi jos vise ne opada...

_________________
Izdrzite jos malo, samo da otkucam 10 poruka da mogu da skidam pesme, ucutacu se ja
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 01, 2008 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, Nikolice, onda lepo put pod noge pa u grad, pa lepo platiš Nivein lak za kosu (za još lepše rezultate ) i...nema da brineš...možeš se baviti vala baš svim fizičkim aktivnostima... Mr. Green

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Najbolje sredstvo za ucvrscivanje kose? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon