www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ne otvara titl
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
babyboom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 1:55 pm    Naslov poruke: Ne otvara titl Na vrh strane Na dno strane

molim vas pomagajte! imam problem sa ucitavanjem titlova na bs player-u skinem film sa torenta i bs p. nece ni da otvori opciju load subtitles... o cemu se radi? pokazuje mi pre otvaranja filma unknow format divx ali film se ipak pokrene, probala sam da pokrenem i iz drugih playera ali uzalud ... i jos nesto dali postoji neki sajt gde se mogu naci filmovi sa vec ucitanim titlovima ...da se nemucum jer sam vec na izmaku snage Very Happy hvaaaala unapred!


_________________
"lakse je umreti nego voleti
zato ja sebe mucim zivotom!"
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da fajl sa titlom samo prevuchesh na prozor BS-a u kome je pushten film...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji već tema za to Arrow http://www.domaci.de/viewtopic.php?t=38227

Možda tamo već postoji odgovor? Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
babyboom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 5:18 pm    Naslov poruke: Re: Ne otvara titl Na vrh strane Na dno strane

babyboom je napisao/la sledeće:
molim vas pomagajte! imam problem sa ucitavanjem titlova na bs player-u skinem film sa torenta i bs p. nece ni da otvori opciju load subtitles... o cemu se radi? pokazuje mi pre otvaranja filma unknow format divx ali film se ipak pokrene, probala sam da pokrenem i iz drugih playera ali uzalud ... i jos nesto dali postoji neki sajt gde se mogu naci filmovi sa vec ucitanim titlovima ...da se nemucum jer sam vec na izmaku snage Very Happy hvaaaala unapred!


ja uopste nemogu da otvorim prozor za ubacivanje titla a kamoli da ga podesavam ,nije stvar u tome ,jednostavno nemogu da startujem tu opciju iako film krene bez problema ,probala sam i da samo prevucem fajl sa titlom ali ne vredi ...

_________________
"lakse je umreti nego voleti
zato ja sebe mucim zivotom!"
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 03, 2008 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo ga reinstaliraj ili skini novu verziju Smile
trebalo bi da radi Rolling Eyes

a mozda on otvori prozor ali iza filma tako da ga ne vidis
to je problem i greska kod predhodnih verzija
znaci on ti otvori prozor negde u pozadini ali ga ti ne vidis
Probaj minimize za sve programe koje si ukljucila pa ces ga videti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Ne otvara titl Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon